Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ti hogy csináltok/csinálnátok...

Ti hogy csináltok/csinálnátok tápszerből tejbegrízt pontosítva így tápigrízt?

Figyelt kérdés

2012. febr. 24. 16:45
 1/7 vespana ***** válasza:
Hááát nálunk nem ette a tápszert egyáltalán , kivéve a Nestlé tejpépeket. Az valahogy ízlett neki és olyan tejbegríz állagúra kell megcsinálni. Persze kérdés mekkora babának? A banános adható már 4 hónapos kortól is a többit 6 hónapos kortól , a kedvenc nálunk a sztracsatellás tejpép volt :)Egyébként milyen tápszer? Felírnak mostanában annyi félét, már rég voltunk kisbabák
2012. febr. 24. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nálunk a tejbegríz a tejpépet jelenti....azt meg lehet kapni bárhol.
2012. febr. 24. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Jó sűrűre főzös a búzadarát vízzel, majd készítessz tápszert ahogy szoktál és azzal hígítod a megfelelő állagúra.

Tápszerben ne főzd a darát, mert pocsék íze lesz és a vitamintartalma is elmegy.

2012. febr. 24. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Disi ***** válasza:
Ez engem is érdekelne, de leginkább az, hogy jobb ha ezt adok neki, mint tejpépet? Olcsóbbnak gondolom olcsóbb, de a baba szempontjából tartalmaz hasznos dolgokat? Nekem is ajánlgatták már, de még eddig én sem tudtam hogy kell elkészíteni. Kanállal kell neki adni? Ízesítve? Bocsánat, hogy nem a kérdésre válaszoltam és így belekotnyeleskedek.
2012. febr. 24. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Moira, én vagyok az Tim86 :D:D köszikeee! Megyek is csinálok!


Utolsónak: Semmi baj :D Amúgy azért akarok ezt csinálni mert nem akarja tejpépet, akármilyen finom gyümölcsöt kavarok bele! De ahogy Moira receptje szól az jónak tűnik :)

2012. febr. 24. 17:42
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Én úgy csinálom,hogy sima vízbe főzöm a grízt,olyan sűrűre ahogy szeretném,és mikor kihűlt,teszek bele 2 mérőkanál tápszert.Azért nem az elkészített tápszerrel hígítom,mert akkor nagyon víz ízű lesz.

Zabpehelyből is csinálok,azt jobb szereti a babám:ugyanúgy vízben megfőzöm a zabpehelyt,hagyom kihűlni,majd keverek hozzá tápszert és az egészet botmixerrel átturmixolom.Ha kb.2 percig turmixolja az ember,nagyon finom krémes lesz az egész-szerintem pont olyan lesz,mint a bolti tejpép.

A főző vízbe kevesebb kell a grízből és a zabpehelyből is,mert ahogy hűl,még szív magába folyadékot,besűrűsödik.

2012. febr. 24. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Ez is jó ötlet, amit az utolsó ír!

Tim, a te babádnak hogy ízlett?

2012. febr. 25. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!