Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » Miért kel fel másfél óránként...

Miért kel fel másfél óránként éjjel a baba?

Figyelt kérdés

Lassan 4 hónapos a kisfiam. A kezdetektől fogva nem aludt szinte semmit nappal, éjjel viszont csak egyszer kelt. Kb. másfél hete viszont mikor elalszik este, 3 óra hossza után kel és azután csak egy-másfél órákat alszik. Úgy ébred, hogy jár a keze lába. Egyébként hasfájós baba, de ez eddig nem befolyásolta így az éjjeli alvását. Nem az a bajom, hogy többször ébred, csak ez a 7,8,9 ébredés olyan soknak érződik. Ilyenkor cicit kap, de nem mindig, van, hogy felveszem,elringatom,mert ennyi evés nekem is fáj.

Lehet a hasa miatt? Vagy a mozgásfejlődés?

Első babám, nincs tapasztalatom, így gondoltam megkérdezem, volt-e más is ebben a cipőben.



2018. dec. 23. 14:37
 1/4 anonim ***** válasza:

Mozgásfejlődés, vagy fogzás is lehet. Az én fél éves lányom is álmában négykézlábra áll, vagy átfordul, és persze, hogy felébred rá. Szerencsére ha visszafektetem, betakarom, cumi és alszik is tovább, tehát nem azért kel mert éhes.

A fiam azért ébredt mindig, mert szomjas volt. Azt hittük éhes, és adtunk neki (tápszeres), de nem evett meg csak 30 ml-t, akkor próbáltuk ki, hogy csak vizet kap, ivott is valamennyit, és aludt is vissza. Az etetésbe meg mindig felébredt teljesen, és alig tudtuk visszaaltatni.

2018. dec. 23. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm, megnyugtató ezt olvasni.
2018. dec. 23. 18:20
 3/4 anonim ***** válasza:
Az anyatej miért nem jó? Miért kell a táp?
2019. febr. 17. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Mert mondjuk van akinek nincs teje vagy 3 csepp összvissz és hogy ne haljon éhen a gyerek tápszert is kap?
2019. febr. 17. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!