Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » Miért nem alszik?

Miért nem alszik?

Figyelt kérdés

Három hónapos. Cicin altatom bealszik. Le akarom tenni felsír. Kezdem elölről ugyan az a végkimenetel.

Most már megint cicin elalszik aztán két perc múlva nyitja szemét. Mosolyog. Túlfáradt?

Mit tegyek hogy tudjon aludni ?

Azt terveztem nem teszem le hanem aludjon rajtam ha itt tud. De állandóan kinyitja a szemét.


2019. febr. 12. 14:51
 1/4 anonim ***** válasza:
Az en gyerekem is csak igy aludt nappal, vagy rajtam hordozoban, vagy mellefekve szoptatva. Ha elmentem/letettem, 5 percen belul ebredt, ha maradtam, aludt 1,5-3 orat. Megszunt a nappali alvas is ezek nelkul...
2019. febr. 12. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nálunk is vannak ilyen napok. Lehet ez a szeles idő okozza. Hagyni szoktam, legalább aludjon valamit, ha nem alszik, annál rosszabb később...
2019. febr. 12. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Fürdésig nem tudtam elaltatni. És ma reggel is fel négytől ötig kukorekolt. Lehet tényleg ez a függetlenség napja időjárás teszi
2019. febr. 13. 08:17
 4/4 A kérdező kommentje:

Tegnap is csak 20 perceket aludt, de legalább megvolt a 3.5 óra ennek örülök.

Lehet az időjárás az oka. Én éjjel többször keltem mint ő. 😑

2019. febr. 14. 07:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!