Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » Otletek? Mar teljesen kimerult...

Otletek? Mar teljesen kimerultunk.

Figyelt kérdés

1 eves lanyom 3 hos kora ota nagyon gyakran kel ejszaka. Orankent, masfel orankent, de van h fel orankent is. Mar nem tudom elhinni h ez a fogzas, mert 1 nyugodt ejszakank sincs 3 honapos kora ota. Meg szoptatom, csak akkor nyugszik meg ha cicit kat maskulonben tovabb sir akar hanyasig is, igy parom fol se tud hozza kelni ejszaka nem nyugszik meg olben. Elvileg nem ehes. Probaltam a tapszert vacsira nem eszi meg. Nektek volt hasonlo? Mikor lesz konnyebb?

Ugy sajnalom ot allandoan faradt... Napkozbe se potolja be az alvasokat.


2019. márc. 30. 09:59
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Az enyém nem cicizett, sőt éjjel tápszert sem adtam neki hat hós korától, mégis ébredt 5-10 alkalommal.

Most 22 hónapos, kezd csökkenni az ébredés.

Ma Pl. egyszer sem kelt, vagy csak nem vettem észre.

Nem tudok mást mondani, majd kinövi. Türelem.

2019. márc. 31. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
Koszi a valszokat. Nem tunik betegnek meg alapjaraton jo kedelyu baba szoval mindenfele fertozest is kizarnek. Van amikor napkozbe alszik 1,2 orakat akkor orulok h legalabb pihen. Mivel mar nagyon keves tejem van ezert mindent eszek. De amikor csak szoptattam 6 hos koraig mindenfele tejdietat probaltam meg kísérletezgettem mit ehetek mit nem. Semmi nem jott be ezek kozul. Tapszert se akarom eroltetni neki folosleges szerintem nem az ehseg kelti, bele tomni ugy sem tudom. Pedig nem egy olcso szar tapszert vettem, hanem egy jo fajtat. Remelem hamar "kinovi" mar ezt mert ez se neki se nekunk nem jo.
2019. márc. 31. 13:49
 13/14 anonim ***** válasza:
Azt írod, hogy nagyon kevés tejed van, de azt állítod, nem éhes. Nem ellentmondás ez?
2019. márc. 31. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
Mivel nem a tej a fo taplaleka mi ezzel a gond? Mindent eszik mar a lanyom. De koszi az eszrevetelt 🤦‍♀️
2019. márc. 31. 21:51
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!