Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » 15 honapos baba es a kistestve...

15 honapos baba es a kistestvere egy szobaban?

Figyelt kérdés

Juliusban szuletik a lanyom (akkor lesz 15 honapos) testvere. Mit gondoltok a kozos szobarol a kezdetektol? Tapasztalatokra lennek kivancsi elsosorban. Az elejen sokszor ebred a nagy? Stb.

Nalunk az eleje ota kulon alszik, nem cumizik, nem alu”szik el koztunk most sem, mert nekiall jatszani stb. Tehat nem tudom menne-e az o visszaaltatasa. Este kilenctol kb 7-8ig alszik egyebkent. Koszonom a valaszokat


2019. ápr. 15. 20:44
 1/3 anonim ***** válasza:
Siman mehet. A kicsi 2 hetesen kerult at a tesohoz, pedig akkor 4 orankent kelt, de nem keltette fel a pici.
2019. ápr. 15. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nem baba. 😊 Nálunk 13 hónap korkülönbség van a lányok között, nem zavarják egymást az alvásban, de nem tenném őket egy szobába, a nappal miatt. A pici sokat alszik az elején, közben a nagy hogy játszik, ha suttogni kell? Ha már a pici is 8-9 hónapos lesz, fix napirenddel, akkor mehetnek egybe, de addig szerintem nem praktikus, és nem az éjszaka miatt.
2019. ápr. 16. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

21 hónap van a lányaim között, kezdetektől egy szobában aludtak. Nem ébresztettek fel egymást. Az elején én is bent aludtam velük, ha a pici kelt éjszaka, nem vártam meg, hogy sírjon. Nyugodtan tudtam a nagy mellett pelenkázni, szoptatni is éjszaka.

Ez egyébként a gyerektől is függ. Ha jó alvó, nem hiszem, hogy gond lenne.

2019. ápr. 16. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!