Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Gyerekvállalás, nevelés » Altatás

A kérdés

15 honapos baba es a kistestvere egy szobaban?

Juliusban szuletik a lanyom (akkor lesz 15 honapos) testvere. Mit gondoltok a kozos szobarol a kezdetektol? Tapasztalatokra lennek kivancsi elsosorban. Az elejen sokszor ebred a nagy? Stb.

Nalunk az eleje ota kulon alszik, nem cumizik, nem alu”szik el koztunk most sem, mert nekiall jatszani stb. Tehat nem tudom menne-e az o visszaaltatasa. Este kilenctol kb 7-8ig alszik egyebkent. Koszonom a valaszokat

ápr. 15. 20:44  Privát üzenet  

A válaszok
Siman mehet. A kicsi 2 hetesen kerult at a tesohoz, pedig akkor 4 orankent kelt, de nem keltette fel a pici.

A válaszíró 75%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/3Időpont ápr. 15. 21:02 Privát üzenet
Nem baba. 😊 Nálunk 13 hónap korkülönbség van a lányok között, nem zavarják egymást az alvásban, de nem tenném őket egy szobába, a nappal miatt. A pici sokat alszik az elején, közben a nagy hogy játszik, ha suttogni kell? Ha már a pici is 8-9 hónapos lesz, fix napirenddel, akkor mehetnek egybe, de addig szerintem nem praktikus, és nem az éjszaka miatt.

A válaszíró 70%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/3Időpont ápr. 16. 06:45 Privát üzenet

21 hónap van a lányaim között, kezdetektől egy szobában aludtak. Nem ébresztettek fel egymást. Az elején én is bent aludtam velük, ha a pici kelt éjszaka, nem vártam meg, hogy sírjon. Nyugodtan tudtam a nagy mellett pelenkázni, szoptatni is éjszaka.

Ez egyébként a gyerektől is függ. Ha jó alvó, nem hiszem, hogy gond lenne.

A válaszíró 83%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/3Időpont ápr. 16. 07:53 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
8 hónapos kisfiam, aki egyébként elég rossz alvó, pár napja elég jól alszik. Az éjszakát majdnem végigalussza, elalszik néha az etetőben, reggel nem nyűgösködik, hanem van, hogy...
Csak hason elalvó babátok mikor aludt el hanyatt vagy oldalt is?
Hogy lehet ilyen drasztikusan "altatni" egy kisbabat?
4-5hós babátok milyen alvó?
Testvér babakocsi? Nektek bevált? Használtátok? Melyiket? Kisfiam 2 eves lesz, amikor megszületik a kistestvére. Van egy egyszemélyes babakocsink, azon gondolkozom vegyek-e egy...
Szeretnék érdeklődni, hogy nekem van egy 18 hónapos kisfiam és márciusban lejár vele a gyed-em de közben kiderült, hogy májusba megszületik a kistestvére és arra lenék kíváncsi,...

Kérdések a Gyerekvállalás, nevelés rovatbólKérdések az Altatás rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!