Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » 19 hónapos kisfiam kispárnán...

19 hónapos kisfiam kispárnán alszik. Lesz vmi baja?

Figyelt kérdés

Van egy kispárnám,amit a kisfiam "kinézett magának". Próbáltam már mindenféle alvós allatkát,rongyit bevetni nála,de egyszerűen nem érdekli.

Mivel rendes kispárnaról van szó,az érdekelne,h a gerincének ez árthat?

Próbáltam mar,h amikor elaludt elveszem a feje alól,de egy idő után felebred és csak a párnával alszik vissza.



2019. máj. 25. 05:06
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
7honapos volt a fiam, mikor kihuzta a fejem alól a párnát... :/ most 5evesen találtam rá a wellpur gyerek parnara. Ez jóval alacsonyabb mint a mi IKEAs pqrnank, de eddig csak az kellett neki. Végre most alszik ezen. Egy próbát meger.
2019. máj. 25. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Semmi baja nem lesz! Had aludjon ahogy akar😊
2019. máj. 25. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
82%
Nekem a vedono nem ajanlotta, szerinte nem jo a gerincenek. Az ikeaban van a babareszlegen nagyon alacsony parna, most 3 evesen neha azt hasznalja. Valoszinuleg erzi rajta az illatod, es megnyugtatja, ha amugy kulon agyban alszotok. Ha veszel barmilyen ujat, erdemes azzal aludnod egy ideig, es utana probalkozni lecserelni nala.
2019. máj. 25. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Az én lányom is ekkor sajátította ki a kispárnámat :D Nem hiszem, hogy baja lenne tőle. Ez amúgy alacsonyabb, mint pl a wellpur gyerek. A nagyfiamnak ilyet vettünk de nem szereti, egyébként ő nem igényelte óvodás korig a párnát, elég lapos az övé is, amin alszik végül.
2019. máj. 25. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
A legtöbb gyerek azért sajátítja ki az anyja párnáját magának (gyakran akkor is, ha van sajátja), mert rajta van az illata. Nem azért, mert az az egyetlen párna, amivel amúgy elaludna. Ha túl magas, vastag, stb... a párna, akkor érdemes egy gyerekpárnát beszerezni helyette, egy sokkal vékonyabbat, jó egy hétig azon aludni, utána odaadni a gyereknek, el fogja fogadni. Az imádott illatod a lényeg neki, amit már átvett a párna, legalábbis eleinte ezért csente el, aztán utána már hiába mossa az ember, addigra sajátjának érzi a gyerek és az illat sem feltétlen kell. Nincs evvel semmi gond, mondom, ha aggaszt a méret, keress egy gyerekbarát verziót és "illatosítsd" egy hétig legalább, utána ki fogod tudni cserélni, mert rajta lesz az "anyaszag".
2019. máj. 25. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Oh, látom, nem olvastam el figyelmesen a kommenteket, fentebb már leírták ezt is, elnézést, hogy ismételtem.
2019. máj. 25. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Megnyugtattak a válaszok,köszönöm mindenkinek. Megpróbálok venni egy olyat,ami méretben neki való. Az enyém sztem túl magas,a gerincének nem szeretnék ártani. Ráhúzom a megszokott párnahuzatot,pár napig használom,aztán meglátjuk mi lesz.

Köszönöm mégegyszer☺

2019. máj. 26. 00:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!