Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » Hogy altatjátok nappal a...

Hogy altatjátok nappal a babátokat?

Figyelt kérdés
Eddig nekem csak kocsiban aludt, de lassan kinövi és fogalmam sincs, hogy altathatnám el őt kocsi nélkül. Kezdettől többször próbáltam, hogy lerakom és hagyom, hátha elalszik, de lehetetlen volt, üvöltött.

#7 hónapos #mélykocsi
2019. márc. 24. 21:15
 1/7 anonim ***** válasza:
Amikor kinőtte mellé feküdtem és simogatta a kezét. Ez nálunk bevált. De van aki ringatja, hordozza stb
2019. márc. 24. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Én is épp most szoktatom le a kocsiban/hintában alvásról. A hintát le is szereltem.


A kiságy nappal nekünk nem opció, mert ha beleteszem azonnal elkezd üvölteni és nem hagyja abba amíg ki nem veszem. Ami azért érdekes, mert este egyedül alszik el benne, és ott alszik reggelig.


Egy pár napja már azt csinálom, hogy elaltatom a karomban egy kis ringatással-énekléssel kb. 5-10 perc alatt (7kg, úgyhogy ez sem lesz sokáig kivitelezhető), majd leheveredem vele a mi ágyunkra és ott alszunk összebújva. Először csak 5 percet maradt meg, aztán egyre többet, egyszer már 1 órát is aludtunk így. Bízom benne, hogy megszokja és egyre többet alszik majd. Meg legalább így én is pihenek egy kicsit.

2019. márc. 24. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Ringatni m szeretném épp a súly miatt.most kb 8kg és így is fáj a derekam. Arra gondoltam, h lefekszem mellé simogatom, énekelek esetleg valamilyen altatót, hátha sikerül. Aztán várnék kicsit, és atraknam

a kiságyba.

2019. márc. 25. 04:21
 4/7 A kérdező kommentje:
Remélem sikerül. Párszor, ha ott tudnék mellette aludni, de hát ugye van házimunka. Eddig akkor csináltam, amíg ő a kocsiban aludt. Nagyágyban meg nem hagyhatom egyedül, mert tuti leesne, annyit forog. Nehéz lesz.
2019. márc. 25. 04:27
 5/7 anonim ***** válasza:

Nekem a masodik babám is majdnem önaltató, mint az első. Őt letettem, ha lattam, hogy fáradt, 5 perxig forgolódott, nyögdécselt és aludt.

A masodiknál ez annyiban változott, hogy neki kicsit ringatni kell a fenekét, mig elalszik. Ez kb 5 perc. Amugy sirna, ha csak letenném az ágyba.

2019. márc. 25. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Az én lányom nappalnem alszik a kiságyban, a franciaágyon altatom már kiskora óta. Cdak lerakom, picit simogatom és alszik is, pont mint este, csak akkor a kiságyban csinálom ezt. Néha melléfekszem, vagy teszek-veszek a konyhában, pont belátok onnan at ágyra. Napi 1x a babakocsiban alszik, míg én bevásásolok, vagy megyünk a tesóért az oviba, pont úgy időzítem a sétát, hogy álmos legyen addigra.
2019. márc. 25. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Szerintem maradok a nagyagynal, aztán megprobalom atrakni a kiságyba. Remélem sikerül. Ringatast tudom milyen rossz. Elég volt atelni a keresztfiamnal, mert az anyja ahhoz szoktatta hozza
2019. márc. 25. 11:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!