Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » Kislányom fél 9 kor fürdik,...

Kislányom fél 9 kor fürdik, utánna eszik és alszik. Párom szerint ilyenkor már rég aludnia kellene és nagyon elrontunk valamit. Szerintetek?

Figyelt kérdés
Tehát 9 körül vagy utánna nem sokkal alszik, végig alszik éjjel, reggel 7-8 körül kel. Csak így tudom megoldani, így alakult a napirendünk, hogy fél 9 kor fürdetjük. Így az étkezések között eltelik nagyjából 3 óra valamint nem kell ébresztgetnem nappal sem,reggel sem(általában a nappali alvásoknál csúszik el a napirend de nem akarom ébreszteni) Szerintem nem olyan vészes ez a 9 órai lefekvés.
2019. máj. 26. 07:07
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk születése óta változó. Ahogy nőtt úgy alakítottuk. Most ott tartunk h este fél 8 és fél 9 között indul a fürdés, fáradtságtól függően 9 és fél 10 között elalszik. Még alszik napközben is. Az éjszakákat végigalussza. Ha majd a nappali alvás elmarad akkor jó lenne már 8 körül lerakni aludni, addig így elvagyunk. Nekem 2,5 éves. Mi ezt szoktuk meg, ha nektek is jó ahogy ti csináljátok akkor felesleges változtatni rajta.
2019. máj. 26. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
100%
Dettó mint a 9 válaszoló. Nekünk is jó így. Ha előbb raktuk le csak vergődött 21 hónapos.
2019. máj. 26. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!