Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » SOS! Valaki volt már így?...

SOS! Valaki volt már így? Hogy oldottatok meg?

Figyelt kérdés
Jövő héten esküvőbe megyünk. Van 8honapos 100% anyatejes babánk, aki születése óta nem veszi el a cumisüveget. Sajnos csak addig lehetünk az esküvőben, ameddig el lesz a kicsi, mivel nem tudom, h oldhatnam meg, h anyumnak elaludjon?És ha újra ébred neki, h altassa vissza? Babakocsi kilőve, abban nem marad meg. Ki akar mászni belőle mindig.

2019. máj. 30. 18:42
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
42%
Én pont most megyek szombaton. Mivel én vagyok a tanu így muszáj ott lennem. De mi úgy döntöttünk,hogy az apjával itthon marad. Tápszeres így megoldható. Ez lesz az első tőle külön töltött éjszakám,várom hogy túl legyünk rajta,de sajnos nem tudok aznap hazajönni mert kukutyinban lesz az esküvő. De elvan az apjával,remélem nem lesz gond. Kicsi még ahhoz hogy elvigyük oda
2019. máj. 30. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:

9es mi gyerekkori barátok lagzijaba megyünk, úgyhogy azért nem szeretnénk kihagyni. Meg nagyon pici volt, akkor 1 lagzit kihagytunk,ezt nem szeretnénk. Addig leszünk a kicsivel, amíg ellesz, aztán megyünk haza. Tápszeres lenne, akkor megoldhato lenne, de így látom, sehogy se.

#Utazoagyas válaszoló# nem rossz ötlet az utazoagy, ott is lesznek szobák, de én nem merném öt egyedül hagyni a szobában még bébiőrrel sem.

2019. máj. 30. 20:23
 13/16 A kérdező kommentje:
Otthon nem hagyjuk öt, mert akkor még addig se tudnám ott lenni, pedig elvan az anyummal
2019. máj. 30. 20:26
 14/16 anonim ***** válasza:
100%

Ki kell próbálni előtte, hogy nem te mész be hozzá, hanem anyud.

3 gyerekünk van, a legnagyobbat 6 honaposan hagytuk anyura először, fel sem ébredt nála, a másodikat 8 honaposan, ő simivel vissza aludt, a 3. Pedig cumival vissza aludt nála.


Néhány estét kell próbálni, hajol elvan elé miért ne próbálná ki.

2019. máj. 30. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
100%
Jövőhétig még van időd, próbálja meg anyukád elaltatni, nem kell egyből mellre tenni, amúgy se jó, hogy azt szokja meg, hogy csak cicivel tud visszaaludni. El fog anélkül is, anyukád simogassa, ringassa, énekeljen neki, úgyis el fog aludni előbb vagy utóbb. Egy alkalmat ki fog bírni, ez azért nem a világ vége. Ha amúgy meg el van anyuddal, mint írod, nem aggódnám túl, túl fogja élni, hogy nem mellretéve alszik el!
2019. máj. 30. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat.
2019. jún. 1. 08:01
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!