Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mikor fog a kisfiam "rendesen"...

Mikor fog a kisfiam "rendesen" járni?

Figyelt kérdés
12,5 hónapos kisfiam most kezdett úgy lépegetni, hogy már nem kapaszkodik. Járkál a lakásban, már úgy is megy neki, ha közben mindkét kezében hoz valamit (pl. egy plüss állatkát). De egy idő után elkezd billegni, ilyenkor megkapaszkodik valamiben, vagy leül. És még olyan kis bizonytalan a lába, mit az újszülött őzikéknek :) Mennyi idő kell még ahhoz, hogy az utcán úgy tudjunk sétálni, hogy rendesen megy és csak akkor kell babakocsiba tenni, ha elfárad a lába? Mert azért most még néha elesik.
2008. nov. 14. 10:05
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

szia,


Nagyon ügyes a bébid. Hová sietteted?

A maga ritmusában szépen meg fogja szokni, hogy két lábon állva közlekedik. A kislányom 15 hónapos és kb 1 hónapja sétálgat egyedül. De még mindíg van hogy pelusra huppa. Na és? van ez így. Ne izgulj szépen halad a bébid. Ahogy biztonságosan fog lépkedni, úgy fog egyre kevesebbet esni.


Türelem, szépen halad..:))

2008. nov. 14. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szia


Az én kisfiam ennyi idősen mint most a tiéd,még csak a felállással próbálkozott kb.olyan 14 hónaposan ment egyedül.most 21 hónaposak vagyunk és kb.olyan3 hónapja nem használjuk már a babakocsit ha messzebb megyünk akkor mindig bicajjal indulunk el,és megállunk egy játszótéren ahol kifuthatja magát.

Úgyhogy csak nyugi nem kel sürgetni szegénykét,nagyon szépen halad így is,neki még elég az a pár lépés is majd szépen lassan kialakul,én mindig azt mondogatom,hogy az a baba amelyik makk egészséges még egyik sem maradt sem ülve sem csendben!:-)

2008. nov. 14. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nem sürgetem, csak érdekel, hogy meddig tart a folyamat. Vagy baj, hogy megkérdeztem? Azért érdekel, mert a babakocsiban nem szeret lenni, le akar menni a földre, de ott nem sokáig tud állni (itthon tovább tud), és mászni kezd, ha már elveszti az egyensúlyát, ahhoz meg kissé hideg van, meg nem is szeretném, ha a járdán lenne a keze.
2008. nov. 14. 12:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!