Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogyan nézett ki régen egy...

Hogyan nézett ki régen egy csípőszűrés? Röntgen? Terpeszpelenka? Kengyel? Mennyi idősen kellett menni szűrésre és mit meddig kellett használni?

Figyelt kérdés

Olyan anyukák válaszára lennék kíváncsi akiknek már kamasz vagy felnőtt gyermeke van, de volt piciként csípő problémája a gyermeknek és emlékszik még mit hogyan csináltak.

Teljesen helyrejött a probléma?


2019. júl. 27. 16:11
 1/4 anonim ***** válasza:
26%
Az orvos megvizsgálta, röntgen nem volt. Volt, akinek elég volt a terpeszpelenka, de volt akinek a kengyel kellett.
2019. júl. 27. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
95%

Nekem kengyel volt, szerintem pár hónapig. Azt hiszem röntgeneztek, úgy derült ki, hogy gond van. Megkérdezném anyát, de szerintem ő sem emlékszik már rá, pontosan hogy volt, nem vagyok már olyan fiatal(30 vagyok).🙂

Nekem sajnos nem segített, műteni kellett mindkét csípőm, többször is. Az egyik teljesen jó lett, a másik annyira nem sikerült száz százalékig, de egyelőre nincs vele problémám, majd idősebb koromban meglátjuk.

2019. júl. 27. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem emlékszem, csak anyuék mesélték, hogy kengyel kellett és nagyon utáltam, sírtam is sokat. Meg állítólag a biciklizést javasolták, hogy "bekopjpn a csípőm", de kb. 10 éves korom óta maximum szobabiciklit tekertem.
2019. júl. 27. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! :)
2019. júl. 28. 13:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!