Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért kell mindjárt össze...

Miért kell mindjárt össze puszilgatni fogdosni a lányomat? Mit tegyek hogy ezért ne haragudjanak rám?

Figyelt kérdés

Rokonok mikor meglátják mindjárt végig puszilgatnak én meg nem hagyom és azért haragszanak rám és hogy miért féltem ennyire.

Meg csak 2 hónapos és nem is szereti ha puszilgatjak nyalogatjak.

Azt mondják azt sem hagyom hogy ranezzenek de én hagyom nézzék a baba kocsiba de ne nyaljak nekem vegig


2019. júl. 27. 19:38
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Most elképzeltem, ahogy valaki szo szerint nyalogat egy babát.... 😂

Szolj, hogy ne puszilgassák es ennyi. Megsértődik, majd megbékél.. Ha nem, az ő bajuk.

2019. júl. 27. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Az én fiam a mai napig üvöltve sír ha más felveszi rajtam vagy az apján kívül.(8 hónapos már)

Lehet az a mama, a papa, dédi, köri, bárki. A legnagyobb baj az, hogy nem fogják fel, hogyha nem látták egymást hetek óta, bejönnek az ajtón és egyből felkapják a gyereket/vagy kikapják a kezemből, hát nem fog örömtáncot járni. Mindig mondom mindenkinek, hogy várjanak 1 órát kb amíg feloldódik a társaságukban. Hát ennek ellenére van aki nem fogja ezt fel, aztán csodálkozik, ha kiveszem az üvöltő gyereket a kezéből. Miert jo ez nekik? Utána nekem kell órákig nyugtatni. Volt hogy a mamánál öklendezve sírt. Hát nem fogom.hagyni. Szóval már nem érdekel ki utál meg és ki mit szól, az én gyerekem, majd én eldöntöm. Ő ilyen gyerek, legalább tuti nem fog idegenekhez futkosni. De persze ez idővel változni fog azért reméljük, pl 2 év múlva már nem fog félni a nagyszüleitől, de addig is megkéne értenie mindenkinek, hogy hol a határ. Szóval igenis nyisd ki a szád, ha ők ezen megsértődnek, az nem a te bajod. Legalább nem jönnem többet puszilgatni...

2019. júl. 27. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
*jönnek
2019. júl. 27. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk is volt vita ezen. Én annyit mondtam, hogy csak azt csinálják a gyerekkel, amit ők is szeretnének, ha csinálnának velük. Szóval, ha bejönnek engem, a férjemet és egymást is puszilgassuk tetőtől talpig. Persze én voltam a bunkó, de felfogták mire célzok.
2019. júl. 27. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

En egyszer olvastam, hogy egy kisbaba sajnos igy halt meg, hogy egy rokon ossze vissza puszilgatta akinek herpesz virusa volt.

Megszuletett a kisfiam es senkinek nem engedtem, hogy puszilgassa.

Meg amugy is...nem illik puszilgatni egy kisbabat pont amiatt mert sose tudhatja az ember eppen nem e bujkal benne valami baci

En ha babalatogatoba megyek max a kisagyba vagy anyuka karjaba csodalom.

2019. júl. 28. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!