Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Akinek a babája nem volt...

Akinek a babája nem volt hason, nem maradt hason, (egy- két percig maximum) annak mikor tudott önállóan ülni? Hogy sikerült?

Figyelt kérdés
2019. júl. 30. 15:54
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ennek semmi köze a felülés idejéhez. Először forognak, kúsznak-másznak, azután jöhet az ülés.
2019. júl. 30. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Hat lányom utált hason lenni csak ordított. 5,5 hós volt mikor megtanult forogni azután szinte mindig hason volt. 6 hónaposan kúszott, 6,5-7 hósan mászott és mászásból ült "ki".
2019. júl. 30. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Miért pont az ülés a kérdés? Addig rengeteg állomás van. Fordulás, forgás, kúszás, mászás...

Egyébként lányom 1 évesen. De nincs olyan hogy "nem marad el hason". Úgy értem, hogy mindig van oka. Nincs lusta gyerek sem. Nálunk túl laza volt az izomzata, azért utált hason lenni.

2019. júl. 30. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Szia! Az én kislányom utált hason lenni, bár még mindig kis időt tölt hason, inkább alvásnál fordul hasra (8 hónapos) . (Voltunk gyógytornásznál, más okból küldtek, de semmi baja.)

Ettől függetlenül, mindent időben csinált.

7 hónaposan kezdett el kúszni és egyben 4 kézlábra is húzta magát, majd kb 1-2 hét elteltéve fel is ült. Most 8 hónaposan kezdett el mászni és fel is áll. Én inkább attól tartottam, hogy nem fog, kúszni mászni, mert ahogy megtanult hasról hátra fordulni (4 hósan) még annyi időt se töltött hason mint előtte, mert rögtön fordult. De nem lett gond. :) De ezt nálatok úgyos fogja látni a gyerekorvos, ha indokoltnak látja, akkor úgyis javasolni fogja a gyógytornát. :)

Minden jót nektek. :)

2019. júl. 30. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
6 hósan tudott forogni, de nem érdekelte, imádott háton lenni. Hason ritkán láttam, mert nem szetetett lenni, főleg akkor, mikor még nem tudott visszafordulni. 9 hósan ült fel, kúszásból, de még ezelőtt 8,5 hósan hason fekvésből felhúzta magát a kanapéra. 10,5 hós koráig kúszott, 12 hós koráig mászott, azóta jár.
2019. júl. 31. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!