Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit csináljak vele? Már...

Mit csináljak vele? Már teljesen kivagyok

Figyelt kérdés
9 óra óta folyamatosan sír. Próbáltam sétálgatni vele, ringatni, hintába tenni. Meg is szunnyad de ordítva kel fel. De annyira ordít hogy szinte már örjöng. Volt egy kis hőemelkedése de nem volt vele más gond. Kapott lázkúpot, ínyét bekentem többször is, lehűtöttem a szobát. Mindent végig csináltam mégis csak sír még a kezembe is. Mit csináljak vele?
2019. júl. 30. 23:29
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Mennyi idős?
2019. júl. 30. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
igen ezt jó lenne tudni. mennyi idős a babád?
2019. júl. 30. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
10 hónapos, bocsi az lemaradt
2019. júl. 30. 23:47
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Ez fogzás lesz akkor, komoly fájdalma lehet, hőemelkedésre miért adsz lázkúpot?

Nurofen szirup kellett volna ha ilyen erős a fogfájdalom akkor fájdalomcsillapítóval már aludna.

2019. júl. 31. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Egyet értek esélyes hogy jön a foga
2019. júl. 31. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Nurofen- a fajdalomcsillapító talan segíthet. Szegény biztos nem hiába sír! Kitartás
2019. júl. 31. 04:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Fiam is sokszor felsírt ejjel 1ig, alig tudtam nyugtatni. Aztan adtam nurofent es aludt reggelig. Neki is jön a foga, csak nem tudom milyen allapotban van, mert felul jon es nem engedi megnézni.
2019. júl. 31. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat! Igen tényleg a foga volt, reggel megláttam hogy van egy fehér kis csík.

Jó hülye vagyok tényleg.. Ez lesz az első foga ha végre kibújik 😦

2019. júl. 31. 12:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!