Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nem szeret az 5 hónapos...

Nem szeret az 5 hónapos babám? Már teljesen kivagyok.

Figyelt kérdés
Én vagyok vele itthon. Jön a foga, nyűgös nagyon, ez biztos. Sehogy nem jó neki, nehezen tudom elaltatni. De amint hazaér a férjem, fülig ér a szája,beszél neki, játszanak. Most anyósom volt itt, nála is jó kedve volt, még mondta is, hogy miért mondom, hogy nyűgös a gyerek, hisz milyen jó kisfiú. Már annyira szomorú vagyok, mit csinálok rosszul? Ja, és ha nem én fogom, akkor más karjából nevet rám, meg nekem is beszél. Nem értem, tanácstalan vagyok.
2014. szept. 26. 10:39
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
92%

Szeret ez biztos!


Tudod nem te vagy neki a különlegesség, hisz mindig ott vagy, ez természetes. Neked nem "kell örülnie".

2014. szept. 26. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Mintha magamat hallanám :-) Másfél éves volt a kisfiam, amikor először odabújt és megpuszilt magától :-) Dehogynem szeret!!! Te mindig ott vagy, apa meg a mama meg kevesebbet van vele. Anya "uncsi" neki ;-) Természetes ha örül nekik. Az is normális ha nála többet nyafog. Elvégre te vagy az anyja, neked panaszkodja ki magát, tudja hogy te segítesz neki ha valami fáj, tőled várja a segítséget. Ne aggódj! Én is kétségbe voltam esve, el voltam keseredve, hogy nem kötődik rendesen a gyerek, de ez alaptalan hidd el.
2014. szept. 26. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem te is tudod, hogy szeret téged. De még kicsi, nem tudja igazán kimutatni, nem beszélve arról, hogy te vagy vele mindig, tehát te vagy a "természetes jelenség" számára.

A felnőttek is képesek arra, hogy annak mutassák ki legkevésbé az érzelmeiket, aki közel áll hozzájuk. Mert természetesnek gondolják, hogy a másik úgyis tudja!


Szóval nyugi! A babád szeret, és lesz ő még bújós, és fogsz még neki hiányozni. Csak kitartás és türelem kell, és ne magadban keresd a hibát!

2014. szept. 26. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm, kedvesek vagytok! Remélem hamar eljön az idő, amikor én is érezhetem a szeretetét.
2014. szept. 26. 10:55
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk is ez volt mindkét gyereknél. Mindenkinek örültek, velem meg csak elvoltak javarészt, kicsit túlzok persze. Te ott vagy vele 0-24-ben, ezért van ez az állapot, és ez természetes. Ki fogja nőni hamarosan ne aggódj.- Még 1-2 hónap max. Kitartást.
2014. szept. 26. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%

Szintén így van nálunk is.

Amióta vigyorog tudatosan, azóta az apja az, akinek produkálja magát.

Ha be akarom mutatni, miket tud "beszélni", akkor az apját, esetleg a nagyapját kell megkérnem, hogy szóljon hozzá.

DE! Többször voltam már a munkahelyemen is és azt vettem észre, hogy minden nagyon mély hangú férfira vigyorog, igaz, sikítozni beszélni csak az apjával. Velem teljesen más, de nem baj amúgy, majd úgyis én leszek a gonosz fegyelmező, az apja meg az engedékeny kiskapu :))

2014. szept. 26. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Na, látom nem vagyok egyedül. Pedig már azt hittem. Csak mindig azon gondolkodom, hogy az apjánál nem fáj az ínye? Vagy nem is azért nyafog nálam? Egyébként ő is szereti a mély hangú pasikat, nekik tuti jár egy nagy vigyor :-)
2014. szept. 26. 11:05
 8/17 anonim ***** válasza:
ugyanez volt nekünk is apjának nagyinak nevetett nagyokat.Most már elmúlt féléves és csak hozzám bújik :) Nyugi kinövi :)
2014. szept. 26. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

Neked nyafog, mert tudja, hogy neked panaszkodhat.

Tehát ez elismerés!

Fogd fel így, mert tényleg így van!

Anya mindent kibír, anyának kiönthetem a szívem és szétnyafoghatom magam. Ez a bizalom. :)

2014. szept. 26. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

Nyugi a kisfiam 27 hónapos eddig bárkivel elvolt nyugodtan ott tudtam hagyni anyummal vagy a nővéremmel! Sőt anyukámnál én megszüntem létezni! Akkor csak mama! Most viszont pár hónapja a wc-re is vinnem kell magammal mert ha nemlát elkezd sírni! Kis bujós lett! Folyton a nyakamban csüng! Én is sokág azt hittem nem is szeret de tévedtem! :) me aggódj :)

És ne rémítsen meg nálunk valószínűleg azert tarott ilyen sokáig mert hamar vissza kellett mennem dolgozni igy bölcsis lett! Pár honapja szűnt meg a munkaviszonyom és azota van ez a nagy szerelem! Igy nem iy tervezem, hogy oviig vissza menjek dolgozni! :)

2014. szept. 26. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!