Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit csináljak? Már teljesen...

Mit csináljak? Már teljesen kivagyok.

Figyelt kérdés

Pár napja a babámat néha lehetetlen elaltatni. Ha el is alszik, nem telik el 5 perc és már fent van. Sosem aludt sokat, max egy órát. De a délutáni altatás kínszenvedés. Már egy órán keresztül altattam,mert kezdett nyűgös lenni, ásíítozott. Letettem mikor már mélyen aludt és felkelt. Feladtam, letettem, morogtam egyet és elsírtam magam. MÁr totál kivagyok. Férjem estére ér haza, néha még ő rá sem számíthatok, így nekem marad az altatás.

Teszem hozzá az altatás karban ringatva történik. Máshogy nem alszik el, már sok mindent kipróbáltam.


2014. jún. 2. 13:40
 1/9 anonim ***** válasza:
Próbáld meg a babakocsiban ringatva. De nem írtad mennyi idős.... Vagy ülj be vele autóba,ha van és megoldható és kerüljetek párat. El szokta ringatni őket. HA semmi nem segít,akkor meg hagyd.. Este hamarabb elalszik. Hm??
2014. jún. 2. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
7 hónapos lesz, nem segít a babakocsi, de szerintem marad az autó, úgyis mennem kell most ár emberek közé egy kicsit,mert ideg beteg leszek így.
2014. jún. 2. 13:46
 3/9 anonim ***** válasza:
Írd le a napirendetek, úgy talán jobban tudunk segíteni.
2014. jún. 2. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

pár napja az enyém is ilyen (6 hónapos), ugyanezt csinálja, ő totál érzékeny a frontokra, és még a foga is jön.

tegnap már bele kellett ültetnem a kocsiba, kb. 2 perc alatt aludt el.


szóval lehet, hogy nálatok is ez a baj, nem?

2014. jún. 2. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy szeparációs szorongásról van szó. Ha elaludt feküdj mellé és ne mozdulj egy darabig. Ha felébred ne add fel altasd vissza(az nem baj ha ringatod)LÉGY NAGYON TÜRELMES, ne érezze, hogy félsz vagy ideges vagy. Halkan szóljon valami monoton zene, esetleg énekelhetsz is ringatás közben az téged is megnyugtat. Kitartással át fogtok ezen lendülni, de éreznie kell, hogy ott vagy, és te irányítasz.
2014. jún. 2. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Nálunk a szeparációs szorongás kezdetén volt ilyen, abban az időszakban hagytam magam mellett aludni nap közben vagy a karomban. Nem kell mondanod a karban ringatást... 11 hónapos volt a kisfiam amikor leszokott róla (elkezdett egyedül elaludni éjjel-nappal). 11 hósan volt majdnem 12 kiló. :)

Én is ringattam üvöltő gyereket egy órán keresztül, olyan erő volt benne hogy szinte szorítanom kellett hogy ne tépje ki magát a karomból... sajnos ez az időszak ilyen, elmúlik hidd el.

Mi mindig is kínlódtunk az altatással így megváltás volt amikor egyszer beraktam este a kiságyába és 10 perc duma után elaludt 11 hónaposan. Azóta így alszik.

2014. jún. 2. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Tegnap és ma a kisfiam hisztirohamoktól szenved. Amúgy teljesen nyugodt, de most nem lehet bírni vele. Felborítja a napirendjét. Ha leteszem aludni, max 20 perc és ordít, hogy felébredt. Tuti a front...
2014. jún. 2. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
sajnos az autózás sem segített, megetetem és megpróbálom megint. Már sikerült lenyugodnom :) hátha sikerül. Oda fekszek majd mellé :)
2014. jún. 2. 15:23
 9/9 A kérdező kommentje:

már alszik :)

ez segített:

http://www.youtube.com/watch?v=RVEnL8Drd0E

2014. jún. 2. 15:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!