Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Manapság az anyukák miért...

Manapság az anyukák miért adnak egyböl lázcsilapitto szirupot höemelkedésnél? Ugy tudom 38,5 felett érdemes csillapitani a lázat.

Figyelt kérdés
2019. aug. 1. 14:07
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
24%

Lázgörcsre hajlamos fiamnál 37.5 felett kell adni a lázcsillapítót

De a kisebbiknél is ha látom szenved adok neki 37.6 nál is

2019. aug. 1. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
74%
Kedves 4-es,az én kérdésem volt. Tegnap a gyerekorvos mondta hogy ne engedjem 38 fölé. Azért akartam házi praktikát alkalmazni mivel ahogy írtam is 3-4órát hat a kúp, és 6 óránként adható. Persze ha fordítva tettem volna fel a kérdést akkor pedig az lenne a baj....
2019. aug. 1. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
78%
Már nem azért, de mi az a csilapitto????
2019. aug. 1. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
Sajnos nagyon sokszor olvasom itt hogy höemelkedésnél vagy még csak nem is lázas állapotnál már kapja is a pici a lázcsillapitot,nem szerettem volna általánosittani ezért elnézést kérek de tény hogy sokan nem várják meg hogy tényleg lázas legyen a gyerek,persze tudom h a lázgörcsös gyerekeknél nem szabad hagyni hogy felkuszon a láz.De jó kedvü babánál akit különösebben nem visel meg?Én inkább rájuk éretettem.
2019. aug. 1. 20:54
 15/15 anonim ***** válasza:

Lázgörcsös a fiam, ha 37,5 fölé megy, adom a lázcsillapítót, de amúgy is iszonyú nyűgös, ha már egy kicsit fentebb megy. Engem is latatlanba letámadtak, hogy nem tudtam, hogy nem csillapítunk 38,5 alatt lázat? Rakjam hűtőfürdőbe, csomagolham be vizes kepedőbe. Na, ez marhara nem segít egy görcsbe rándult gyereken.


Egyébként félelem. Félnek, hogy baja lesz, mert az a tévhit van, hogy felforr az agya.

2019. aug. 2. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!