Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen vicces pisis, kakis...

Milyen vicces pisis, kakis balestek estek már meg veletek pelenkázás közben?

Figyelt kérdés

2019. aug. 1. 22:28
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%
Mindhárom gyerekem lekakilt, lepisilt. Többször is. Annyira nem maradt meg bennem, hogy részletesen emlékezzek rá. Egy dolog volt a legkisebbel amit nem felejtek el, de ez nem pisi-kaki. Kb. 3 hónapos volt még sokat bukott. Az ölemben volt, ránézrem, közben beszéltem anyukámnak és konkrétan belehányt a számba.
2019. aug. 2. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%

A 2 hónapos kisöcsémet kivették a fürdőkádból, anya letette a pelenkázóra a hálózsákjára, mert új csomag pelust kellett bontani. Azt mondta, semmiség, arra a két percre, amíg előszedi a pelenkát, ott lehet hagyni csupasz fenékkel, nem fog történni semmi baj. Namost mondanom sem kell, hogy ebben a 2 percben fosta telibe boldogan a pelenkázót és a hálózsákot. Anya vitte mosni a csap alá, akkor már persze ordított, pedig előtte olyan elégedetten vigyorgott az összesz*rt pelenkázón :D

Kevés emlékem van kisbaba korából (6 éves voltam), de ez felejthetetlen :D

2019. aug. 2. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%

Fiamat szellőztettem reggel úgy, hogy lazán ráhajtottam a pelit, de nem ragasztottam be.

Elkezdett így pisilni és kijött oldalt a sugár az ágyra.



Masszázs közben duzzadt a fütyije, úgyhogy letakartam szilviával. Azon meg simán átpisilt :D

2019. aug. 4. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
100%

Anyukám azt mondja, hogyha lepisil a baba az azt jelenti, hogy szerencséd lesz.


A húgom kisfiának fütyijéből egyszer kicsurrant a szerencse a kezembe, de nem nyertem tőle a lottón. ;)

2019. aug. 4. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!