Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nehezen alszik el a kislányom?

Nehezen alszik el a kislányom?

Figyelt kérdés
Sziasztok ! Van egy 9hónapos kislányom és esténként nagyon nehezen alszik el.Este 7kor fürdik,8kor vacsorázik és 8tól 22ig szó szerint pörög.Elaltatni lehetetlen szinte.Reggel 6kor ébred és vissza alszik 8ig.Szerintetek egy ekkora gyereknél az este 10órás elalvás nem késői ???
2019. aug. 8. 20:53
 1/3 anonim ***** válasza:
Nálunk úgy van, hogy vacsora után fürdés, tápszer, fogmosás, mese, alvás. Szerintem ha fürdés után vacsorázna az felpörgetné annyira, hogy ne tudjon aludni.
2019. aug. 8. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

A fiam is ezt csinálja. 9 hónapos volt a múlt héten.

Szerintem nincs rá praktika, túl kell élni, ez sem tart örökké.

Mozgásfejlődés, szeparációs szorongás és nálunk fogzás is egyszerre. Legalábbis én ezeknek tudom be. A fogzás most nagyon durva.

2019. aug. 8. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Nekem az ocsem 10 honapos furdes vacsi es olyan 9:30-tol 8:30-9:00-9:30-ig alszik+ egyszer-ketszer felsir cumiert
2019. aug. 8. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!