Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 2 hónapos babánkat miért...

2 hónapos babánkat miért harapdálja a férjem?

Figyelt kérdés
Nem a bőrét, hanem a ruháit harapdálja, mint a kutya a kölykét. Játékszerűen teszi, de nekem nem tetszik, olyan agresszivnek tűnik az egész. Vajon van ennek köze ahhoz, hogy őt is harapdálta az anyja kiskorában? (bőrét, arcocskáját). Amúgy a férjem engem is szokott harapdálni, fülemet, nyakamat, arcomat, orromat, amiért nem vagyok oda. Mire vezethető ez vissza? Van még valakinek ilyen tapasztalata? Nagyon hálás lennék a komoly válaszokért!
2010. júl. 12. 17:47
 1/8 anonim ***** válasza:
44%
Lehet hogy farkasember a férjed.
2010. júl. 12. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
96%
Ne hülyéskedj már! Semmi rossz nincs ebben! Csak játszik vele, de könyörgöm egy 2 hónapos gyerekkel mit is lehetne csinálni? Olvasson fel neki a Bibliából, vagy mi?
2010. júl. 12. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
35%

ha nem tetszik mondd meg neki főleg ha a gyerek se élvezi.

mi is meg szoktuk harapni a csülkét de nem ennyi idősen.

2010. júl. 12. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
én is és a férjem is harapdálja egészen pici kora óta. Ha nem tetszik, mondd meg neki, de szerintem ez teljesen normális hozzáállás. Ekkora gyermekkel mást nem igazán lehet csinálni. Ha szólsz neki, kockáztatod, hogy később elzárkózik majd a babától. Akkor meg az lesz a bajod, hogy miért nem játszik vele. De könyörgöm: te szóltál rá, te riasztottad el. Én örülnék a helyedben, hogy játszik vele.
2010. júl. 12. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
A férjem nem csak ruháját harapdálja....:-))) fürdés után mindig beleharap a tiszta popóba, de napközben is dudlizza a kezét, a lábát....a lányom nagyon élvezi, egyébként meg tényleg olyan kis harapni való:-)))))
2010. júl. 12. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
87%
Miért nem kérdezed meg a férjedet?
2010. júl. 12. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én is, férjem is harapgatjuk kislányunkat, kacagni szokott rajta.
2010. júl. 12. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Mi is harapdálunk, szerintem nincs ezzel semmi gond. De miért nem kérdezed meg a férjedet, ha zavar a dolog?
2010. júl. 12. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!