Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szerintetek az Gáz hogy...

Szerintetek az Gáz hogy jobban szeretem a pici fiam mimt az Apját?

Figyelt kérdés

Hát nagyon vártuk a kicsit, és egy két hónapig még az Apjáért is rajongtam, de már azt érzem hogy sokkal jobban imádom szeretem a kisfiam,

Szerintetek?

De a párom is észre vette de nem tudok rá magyarázatot csak azt hogy nekem a fiam az életem és az egyetlen


2019. aug. 9. 06:52
 1/10 anonim ***** válasza:
91%

Sok nővel megtörténik ez. A gond ott van, ha a párod megelégeli és ott hagy.

A fiad meg fel fog egyszer nőni, kelleni fog neki személyes tér és egyszer el is fog költözni otthonról,illetve barátnője lesz előtte stb.. Nem jó az, ha kvázi szerelmes vagy a gyerekbe. Nem egészséges szerintem.

Próbálj többet lenni a férjeddel és tenni a kapcsolatotokért. A gyereknek is jobb, ha együtt vannak a szülei és az anyja nem fojtja meg a szeretetével.

Maga a szeretet teljesen normális, de az nem, hogy csak ő van már számodra.

2019. aug. 9. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
91%
Elég gáz. Az ember máshogy szereti a gyerekét és a párját. Ha ez a "fiam az életem és az egyetlen" hozzáállás sokáig így marad, akkor elképzelhető, hogy a párod le fog lépni. Ő továbbra is a párod/férjed, nem "csupán" a gyereked apja. Szüksége van rád, mint nőre. Ha te ezentúl csak anya leszel, azt a kapcsolatotok fogja bánni. Meg kell találni az egyensúlyt.
2019. aug. 9. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
93%

Gáz. Ezt nem is szabadna sosem összehasonlítani, teljesen más is a 2 érzés. ki vagyok attól, amikor anyukák a szerelmükként emlegetik a gyerekeiket, aztán nem értik, miért maradnak egyedül... Emlékezz vissza, mi volt, amikor nem volt a gyerek, csak ti ketten. Ő ugyanaz az ember és ugyanolyan jó lehetne a házasságotok. De ehhez fontos, hogy ne “a gyerek apja”, hanem a te férjed legyen és véletlenül se éreztesd vele, hogy második helyre került.



Az már csak mellékes, hogy a kisfiúnak se teszel jót ezzel, nem szabad elkényeztetni és rajongásig szeretni őket.

2019. aug. 9. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
91%
Igen, gáz, és ha nem változtatsz a dolgokon, akkor válás meg elfuserált, kötődési zavaros felnőtt lesz belőle. A gyerek iránti szeretet nem mennyiségileg, minőségileg más, mint a párunk iránt érzett.
2019. aug. 9. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Rendben van köszönöm a válaszokat!

De mivan akkor a párom már nem igazán érdeklödik irántam?

Probáltam az elején többet lenni vele, pl( a gyerek szépen eljatszik, vagy ha este alszik) akkor kicsit kettesbe lenni vele, de ő nem igazan akart velem lenni, inkább állandoan a testvérével beszélt majd nem egésznap telefonon!

Probáltam azt is hogy szolni neki hogy picit törödjön velem is,

Na és itt szakadt el a cérna!

A gyerekem az arcával érdeklödik irántam de az apja nem!

Lehet hogy megunt hogy anyja vagyok vagy ilyesmi!!


2 hónapig még érdeklödött meg a többi dolog, de már nem és itt van a fiam 5 hónapos.

Se szex se összebújás se semmi. Ő csak a testvérével hajlandó beszêlni meg olyan dolgokat :(

De ez nem az én hibám

Egyik napról a másikra ilyen lett és probáltam hozzá közeledni de sikertelen :(

De nem is fog már érdekelni én 3 hónapig probálkoztam és semmi eredménye! ( igazatok van tényleg)

2019. aug. 9. 07:41
 6/10 A kérdező kommentje:
Tény és való hogy a gyerekemből nem akarok egy ékényesztett semmire kellő gyereket csinálni
2019. aug. 9. 07:48
 7/10 anonim ***** válasza:
85%

Ez amúgy gáz. Én mindig azt mondom, hogy a férjemet szeretem a legjobban a világon, mert ha nem így lenne, akkor nem lenne két csodálatos gyerekünk. És ez a születésükkel sem változott meg. Mindennél jobban szeretem a gyerekeimet, az életemet adnám értük, de nem szabad elhanyagolni a tényt, hogy előttük ketten voltunk és ha kirepülnek, akkor is jó esetben ketten megmaradunk egymásnak. A második terhességem pokoli volt minden téren, tiltott volt a szex, de utána sem kivántam. 8 hetes volt a kicsi, mikor először együtt voltunk, de nem volt az igazi. Mindketten akartuk, hogy működjön, és kb 3 honap alatt visszataláltunk egymáshoz, de mind a ketten akartuk.

Ha látsz még reményt a kapcsolatotok helyrehozására, tegyetek meg mindent, és mikor ezt a mindent is megtettétek, de akkor sem működik, akkor mondhatod, hogy nem működik. Mi lassan 9 éve vagyunk együtt, túl ezernyi mélygödrön, ellenségeken, akik közénk akartak állni, de nem hagytuk.

3 hónap semmi. Ide komoly beszélgetés kell. Lehet ő csak az anyát látja benned, és nem tud nőkent tekinteni rád. Ha apás szülés volt, akkor is előfordulHAT, hogy az apa elidegenedik, de ha nem próbáljátok meg orvosolni sem a problémát, addig nem mondhatod, hogy mindent megtettél. 3 hónap nem mindig elég...

2019. aug. 9. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
97%

Vicces, hogy a hozzászólásod teljesen más helyzetet ír le, mint a kérdésed.


Az van, hogy SOHA nem előjel nélküli, ha szülés után ennyire megváltozott valaki.

Előtte se volt jó már a kapcsolat, csak vakon mentél előre, hogy gyereket akarsz, ahoz pedig kell egy apa. Az ő funkciója véget ért, és te a szeretetet és a gyengéd összebújást a babától bepótolod.

Ha nem tudjátok ezt rendezni, nem dolgoztok mindketten a kapcsolaton, akkor ennek rossz vége lesz.

2019. aug. 9. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
61%

Szerintem mindenkinek mindig minden gáz. Kapsz majd itt bőven támadást, ebben biztos vagyok.


Én is kapok, mert én meg azt találom mondani, hogy akármennyire is vágytam gyerekre, nekem a férjem az első és az is marad örökre. És inkább mondanék le a gyerekeimről, mint róla. Figyeld meg, erre is pont ugyanúgy beszólnak majd, mint neked azért, mert a fiad az első.


Mindenki egészségére!

2019. aug. 9. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
84%

A házastárs/partner egy szexuális jellegű kapcsolat. Ezt ne akard átvetíteni a gyerekedre, mert komoly károsodások lesznek belőle, én ismerek több olyan férfit, aki ebbe nyomorodott bele.

Gondold ezt inkább úgy, hogy az anyaságod teríti most be a teljes elméd, a hormonok miatt is, a szexuális jellegű érzelmek, vágyak pedig háttérbe szolrultak. Viszont ha a férjedet sem érdekled, akkor tényleg lépni kellene, megbeszélni, kommunikálni.

De a kisfiadba ne legyél "szerelmes"!! Komolyan mondom, ártasz neki vele. A szexuális energiákat inkább egy szerető felé áramoltasd, még az is jobb, vagy bármely felnőtt ember felé, ne a gyereked felé.

2019. aug. 9. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!