Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Férfiak! Van itt közületek,...

Férfiak! Van itt közületek, aki megbánta hogy gyereket vállalt?

Figyelt kérdés

2019. aug. 12. 15:47
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
87%
171 cm vagyok és 60 kiló, és nem lábtörlőm van, hanem ferjem és egyben legjobb barátom. Persze benne van, higy lecserél, bárkivel megeshet. De ez nem azért lesz bejárónőt akar maga mellé. Akkor engem el sem vesz. Ugye. Neked viszont nem atmrtana felnőni.
2019. aug. 12. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
70%
Kérdező, én a fordítottjáról tudok. Baráti körben van az úriember. Kapuzárási pánik, neki gyerek kell, de gyorsan! 3 is, mert kell a nagy új autó! Fűt fát megigér a kislánynak, csak legyen gyerek. Persze lett is 2 hét ismeretség után. Igazából csak tenyészkancának tartja. A gyerekkel nem foglalkozik, sőt a nőjével sem, kerüli, nincs meg vele egy légtérben. De rávette még egy gyerekre, megígérte neki, hogy majd besegít. Hát útban a második is náluk, de csak nem változott semmi a hozzáállásán. Igen a lány buta és naív volt, még fiatal, de a 40 éves felnőtt férfi???
2019. aug. 13. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
83%
Sajnálom, hogy nem 100 évvel ezelőtt születettél, akkor talán boldog lennél... Akkor még el tudták hitetni a nőkkel, hogy semmi más boldogság nincs az életben, mint hogy jó csicska... Párdon háziasszonyt akartam írni.. Ja nem...
2019. aug. 14. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
0%

Látom pár plázacica is idetévedt,pedig a kérdező nem őket kérdezte!

Bezzeg az tetszene pár nőnek itt,ha a férfi halálra dolgozná magát,és a pi*sájuk alá lenne rakva minden. De az már nem,hogy a dolgozó férjet meleg étellel várják haza.

Sajnos nagyon sok fb-n nevelkedett selejtes nő lett mostanában.

Biztos lepontoztok,de ezt is bevállalom...

2019. aug. 14. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!