Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 3 hónapnál fiatalabb csecsemőj...

3 hónapnál fiatalabb csecsemőjét érte már valakinek baleset?

Figyelt kérdés
Mi történt? Orvoshoz elvittétek?
2019. aug. 17. 19:54
 1/4 anonim ***** válasza:
74%
Milyen balesetre gondolsz?
2019. aug. 17. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
64%
Hat ha az balesetnek szamit,hogy felborult a babakocsi de szerencsere nem lett semmi baj,a hordozo volt racsatlakoztatva es mindig be van kotve. Megallitottam a kocsit es berohantam valamiert,a kocsi megbillent egy kisebb padkan. Egybol rohantam vissza,amint felallitottam a kocsit abba is hagyta a sirast. Az volt a szerencse,hogy a hordozoban vedve van mindenhol,plusz az ot pintos biztonsagi ov is rendesen meg van huzva. Figyeltem meg napokig,de semmi valtozas nem volt. Azota a kocsit mindenhol lefekezem,meg ha csak egy pillanatra is kell. Milyen baleset tortent Kerdezo?
2019. aug. 17. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
63%
Elozo vagyok. 2,5 honapos volt a babam
2019. aug. 17. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Hasonló esetekre. Ma bevertem a fejét az ajtóba véletlenül. Nagyon sírt de megnyugodott. Elvittem orvoshoz azt mondta semmi baja a babának, a férjem szerint túlféltem a kicsit.
2019. aug. 17. 21:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!