Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kell-e szólnia a védőnőnek a...

Kell-e szólnia a védőnőnek a körzetébe tartozó anyukáknak, ha vmi okból kifolyólag hosszabb, több hetes (4-5) szabira megy?

Figyelt kérdés
2010. júl. 13. 13:45
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Szerintem nem kötelessége szólnia, maximum szép és intelligen gesztus, ha megteszi. Engem felhívott a helyettesítő védőnő, hogy őt keressem ha van valami, mert az enyém szabin van.
2010. júl. 13. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Én nem így látom, hogy ez egy gesztus...Azt se tudom ki helyettesíti, mert azt se tudtam hogy szabin van....
2010. júl. 13. 13:52
 3/16 anonim ***** válasza:
Nálunk sem szól a védőnő, de a rendelőbe ki van téve ki mikor megy szabira és ki helyettesít:)
2010. júl. 13. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:

Nekem szól az első, akkor volt újszülött a kicsi, és hetente kijött. Mondta, hogy ezen meg ezen a napon Ő jönne, de a kolléganője jönne, ha nem tud, akkor Ő keres engem.

A második, költöztünk, nem jár hozzán, én nem hívom, mert minek. Sajna a gyereke miatt elég sokszor nem elérhető, én meg sem lepődök, ha nem tudom elérni, a régi védőnőmet nyugodtan hívhatom.

2010. júl. 13. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Nem hiszem, hogy kötelessége, legalábbis nálunk nem szól. Ki van ragasztva az ajtóra, hogy ettől-eddig szabin van, ki és hol helyettesíti, ill. a helyettes tel. száma.
2010. júl. 13. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Nálunk szól! Sőt a szabija idejére esett volna a 6 hónapos mérésünk, és eljött emiatt egy héttel hamarabb, és nem kellett bevinnem a gyerkőcöt sem.
2010. júl. 13. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
A rendelésen nincs kitéve a védőnők szabija. Még talán a dokiké igen.
2010. júl. 13. 14:00
 8/16 anonim ***** válasza:
és honnan tudod hogy szabin van???
2010. júl. 13. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
nem kell szólnia.
2010. júl. 13. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
A miénk is szól és a rendelőbe is kiírja. Igaz, nem nagyvárosban élünk, de a mi védőnőnknek nagy körzete van,mert 3 települést érint, sok a kismama és a kisbaba.
2010. júl. 13. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!