Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kúp tuladagolas?

Kúp tuladagolas?

Figyelt kérdés
Kisfiunk oltast kapott es eleg nyugos lett tole estere nagyon sir olyan keservesen fajdalmasan, adtunk neki egy kupot. Megnyugodott tole nem sokkal kesobb el is aludt. Ejszaka etetesnel meg adtam neki egyet, pontosabban egy felet mert ugye az az adagja, de kb 5 perccel kesobb bekakilt es lattam hogy van egy kis feherbresz is a kakiban gondoltam kijott kup ezert beraktam meg egy felet. De most meg azon izgulok hogy mivan ha ez sok volt es tuladagoltam szegenyt :( rosszat tettem hogy adtam meg egyet? :(
2019. aug. 28. 04:15
 1/6 anonim ***** válasza:
Pontosan hárommal adtál többet, mint kellett volna...
2019. aug. 28. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
MivM? Max egy fellel adtam tobbet mint kellett volna mert 8borankent lehet adni egy felet
2019. aug. 28. 07:43
 3/6 anonim ***** válasza:

De sajnos az elsőnek igaza van. A kúp lázcsillapításra van, ha nem volt láza tök feleslegesen adtad. A babákat lelkileg is megviselheti az oltás procedúrája, nem kell hozzá hogy fájjon valamijük.

Az én fiam minden oltás után 1,5-2 hétig riadt alvásból.

2019. aug. 28. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Nekem a vedono azt mondta, hogy ezek a kupok laz-es fajdalomcsillapitok egyben. Azert mertuk adni😕 jajj szegenykem akkor ezt nagyon elrontottuk :( hasmenese is van azota:(
2019. aug. 28. 08:14
 5/6 anonim ***** válasza:

Nyugi, annyi ido alatt nem szivodik fel a hatoanyag! Mar ha valoban 5 perc utan kakilt!

Azert a legtobb kupbak is kell 15 perc h a veraramba keruljon maga a hatoanyag

2019. aug. 28. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Kúpot én sem adtam volna neki egyáltalán, ha nem lázas. Az én védőnők azt mondta az első oltás előtt ( 2 hónapos), hogy eleve úgy menjünk, hogy adok neki előtte kúpot és akkor nem lesz lázas meg nyűgös. Alapból hülyeségnek tűnt, de aztán elolvastam a lehetséges mellékhatásokat. Hát azóta sem adtam neki, ha nem volt lázas...

Egyébként valószínűleg nem lesz baja, de a kúp nem nyugtató.

2019. aug. 28. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!