Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A ti babáitok is barátkozósabb...

A ti babáitok is barátkozósabbak voltak 6-7 hónapos korban?

Figyelt kérdés
Kisfiam jelenleg mindenkire mosolyog válogatás nélkül. Amúgy nagyon édi, minden ember szívébe belopja magát ezzel a kedvességgel, nyíltsággal. Viszont korábban 3-5 hónaposan ez egyáltalán nem volt jellemző. Alapból is kevesebbet mosolygott talán, de idegenekre úgy 10-ből 1-szer. Tudom, lesz amikor visszahúzódóbb lesz újra.

2019. aug. 29. 15:58
 1/5 anonim ***** válasza:
Igen, aztán 1 év körül már csak válogatott, hogy kire mosolyog.
2019. aug. 29. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Igen aztan egy masfel honappal kesobb az apjara se volt hajlando nezni csak en anya leteztem.
2019. aug. 29. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Milyen erdekes ez😊 rengeteget változnak időről időre. Én meg csak lesek (első gyerek természetesen😅) hogy minden nap vmi újat tud, változik a személyiség, stb.. köszi a válaszokat!
2019. aug. 29. 18:45
 4/5 anonim ***** válasza:

A nagy ilyen volt.

A kicsi nem. A nagyanyjaitól sírva fakad, és bizonyos emberektől is, más kezében ritkán van el. Ő anyásabb, pedig mind1 fiú.

2019. aug. 29. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Oh 1-2hónap és sír majd ha csak rá néznek 😅 igen sokat változnak ilyenkor hetek akár napok alatt
2019. aug. 30. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!