Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mikor mentél először vissza...

Mikor mentél először vissza dolgozni a baba mellett?

Figyelt kérdés

8 hónapos a babám, heti 1*8 órát mennék dolgozni.

Rendesen visszamenni csak 2.5 éves korában vagy utána akarok.

Szerintetek nagy rossz anya vagyok emiatt?

Apával lenne addig.

jövőhétre választ kell adnom, de nem tudok dönteni


2019. aug. 30. 09:18
 1/3 anonim ***** válasza:
Én a gyed lejárta után mentem vissza, de nem teljes munkaidőben, hanem 6 órában. Ez heti 3-4 napot jelentett 12 órás műszakban. Nincs semmi baj heti egyszer 8 órával. Ha jól elvan apával, észre sem veszi, hogy nem vagy ott.
2019. aug. 30. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Igaz, hogy nem Magyarorszagon elunk, de az elso gyerek 7 honapos volt, amikor visszamentem dolgozni. Es rendesen, heti 40 oraban.

Emiatt nem ereztem rossznak magam, mert eleve igy mentem szulni, hogy tisztaban voltam/voltunk vele, hogy addig maradhatok itthon.

Nem kellett bolcsibe sem raknom szerencsere, mert a szabadnapokat varialhattam en is es a ferjem is, raadasul en hajnalban bemehettem, delutan kettore otthon voltam. Boven voltam a gyerekkel azokon a napokon is, amikor dolgoztam. 3 nap volt egy heten, amikor a nagyival, vagy a sogornommel volt a gyerek delutan kettoig, a tobbi napon velem vagy a ferjemmel.

Nem ert trauma senkit sem.

2019. aug. 30. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
5 hónapos volt, amikor egy 3 napos dolgot elvállaltam. (Ez napi 3órát jelentett abban a pár napban). Majd 6 hónapos volt amikor egy hetvégére elmentem dolgozni. A munkámról mondjuk tudni kell, hogy korábban sem volt hasonlítható a klasszikus beosztáshoz. Ezért nekem könnyebb volt vissza-visszaszokni. Egyébként 8 hónapos korában fogok dolgozni ismét 10 napot (azt már napi 6 órában) illetve legközelebb majd csak 10-11 hónaposan. Úgy terveztem 1,5 éves koráig csak ilyen időszakos dlgokat vállalok, de azt szivesen és jól is esik. Utána félállásba megyek vissza.
2019. aug. 30. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!