Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A sztárok hogyan csinalják...

A sztárok hogyan csinalják hogy mindenre jut idejük baba mellett?! 🤔

Figyelt kérdés

Követek 2-3 hírességet akik nem régiben lettek anyák.

Szinte a szülés után 1 hónappal már azt lehetett látni hogy itt vannak, ott vannak.

Kozmetikus,fodrasz,fozósáon,rendezvényeken,közös pár óra az apukával..stb stb.


Nekem van egy 3 hónapos kislányom. A háztartás melett örülök hogy havi 1x eltudok menni kozmetikushoz és havonta 1x itthon! csinálják meg a körmöm.

Vannak nagyszülők,nagynénik akik segitenek, de akkor se tudom több óran át egyedül hagyni mert érezhetően engem igényel. Sokkal nyugodtabb es boldogabb ha én vagyok vele. Ami persze normális. Arról nem beszélve hogy cicizik 2-3óránként.

Mi is tervezzük az apukával hogy lesz közös kikapcsolodás de még korainak gondoljuk.


Szóval elgondolkodtató számomra hogy vajon hogyan is csinálják hogy mindenre van idejük egy pár hónapos baba melett.


2019. ápr. 28. 12:52
 1/9 anonim ***** válasza:
95%
Dajkára bízzák a gyereket, és valószínűleg a háztartás és a bevásárlás sem az ő gondjuk, hanem alkalmazottaké.
2019. ápr. 28. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
51%

Úgy, hogy önmagukat helyezik a baba igényei elé. És ez őket nem zavarja. Fizetett segítség...stb.

Persze kell az én idő, de nem ennyi, mert ez már a a szülő gyerek kapcsolat rovására megy. Én nem követek egy szupi sztár mamit sem, nem érdekel a kirakat életük.

2019. ápr. 28. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
78%
Nehogy már ezekhez az ostoba luvnyákhoz mérd magad, akiknek a gyerek csak egy divatos kiegészítő...
2019. ápr. 28. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
63%

Bébiszitter - nem kell a gyerekkel foglalkozni.

Hazvezetono - mindent megcsinal, amit kell. Mos-foz stb.

Takaritono - az meg kitakarit es voila, sok szabad ora, amikor megy ide-oda-amoda. Igy csinaljak.

2019. ápr. 28. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
70%
Ha csak a gyerekkel kéne foglalkoznom, nekem is lenne ennyi időm. De van mellette takarítás, főzés, mosás, stb. Nah, meg ugye rendes hétköznapi munkám is van, ami nem az, hogy sztár vagyok.
2019. ápr. 28. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
86%
Ezért nem kell követni senkit, pláne nem hírességeket, mert csak felesleges kisebbségi komplexushoz és frusztrációhoz vezet. Mások kirakat, tökéletesen megkomponált élete, felejtsd el ezeket.
2019. ápr. 28. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Én tisztába vagyok azzal hogy ez az egész egy kirakat es hogy a babák sínlik meg hogy az anyjuk ilyen szabados életet él gyerek mellett is.


Viszont, vannak akik elhiszik hogy ez melett ugyan annyi ideje van a babara es hogy "ő" csinál valamit rosszul. Ezeket a kommentek alapján szűrtem ki.

Sajnálatos hogy ilyen világban élünk. Így aztán könnyű lenne mindenkinek gyereket "nevelni". Es ugye a köztudatban ők a "szuper anyák" akiknek mindenre van idejük.


Na de mindegy, igaz amit irtatok is. Nem kell követni őket. Ennyit tudd az ember tenni.


Köszönöm a válaszokat!😊

2019. ápr. 28. 17:29
 8/9 anonim ***** válasza:
52%
Nem tudom mire gondolsz de pár napja (vagy tegnap nem tudom) láttam egy híres instaanyu liveját: a háttérben “valaki” aki nem ő volt és nem is a férje pórszívózott, a gyerek sem volt velük vagyis valaki gondolom rá is figyelt hacsak nem pont akkor amikor szükség volt rá aludt el a beprogramozott kisgyerek és éppen valaki csinálta a sminkjét, haját. Na, ez úgy tökéletesen összegzi szerintem hogyan van idő tiptopnak lenni. Úgy, hogy nagy büdös semmit nem csinál csak miután még a seggét is kitörlik lő egy szelfit. 😅
2019. ápr. 28. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Na igen, erről nem beszélve hogy mennyit livolni. Nekem néha arra bincs időm hogy nyugodtan a wc-re elmehessek, nemhogy livot tartsak 1-1,5óráig.


Na de akárhogyis, én nem cserélnék egyikkel sem az biztos. Bármit megér naponta látni a kislányom mosolyát ahogy rám néz. Csak sajnálni tudom azokat az embereket akik ezeket az időszakokat hagyják csak úgy eltelni és kimaradni belőle.

2019. ápr. 28. 23:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!