Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ti szoktatok tv-t nézni a...

Ti szoktatok tv-t nézni a baba mellett?

Figyelt kérdés
Úgy értem,eljátszik körülöttetek és ti nézitek a tv-t? Én nem,mert akkor ő is nézi,azt nem szeretem. Meg olyan érzésem van mintha ahelyett h vele foglalkoznék tévézek. Pedig csak 1szer kapcsolom be délután h mi lesz este,de ha ott ragadok az egyiken,egyszer csak látom,hogy kislányom engem néz ,hogy most mi van? Nálatok ez hogy van?meg ahol van egy nagyobb testvér biztos néz mesét vagy valami akkor a kicsinek is muszály.

2019. szept. 1. 17:40
 1/10 anonim ***** válasza:
97%

Először is "muszáj".

A gyereknek meg kell tanulnia, hogy neked is kell énidő, tehát ne érezd azt, hogy nem vele foglalkozol. Nem kell 24 órában ügyeletes szórakoztatónak lenned.

2019. szept. 1. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
88%
A legtöbb gyerek elvan ebben a korban a játekai kozott es közben mesét néz. Ezek szerint a konyhaba se mesz ki főzni, vagy mész el vécére mert akkor nem vele foglalkozol ugye?
2019. szept. 1. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
60%
Itthon 0-24 szinte megy a tv a nappaliban. Rengeteg sorozatot nezek, igy van amikor a kicsi jatszik, alszik en tevet nezek vagy a nagyteso nez valamit.
2019. szept. 1. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
65%
Sose tévézek, a gyerek előtt se tévéztem. Nincs is tévénk itthon. Néha egy-egy filmet vagy sorozatot megnézek laptopon, ennyi. Ha olyan, amit a gyerek is nézhet, akkor ő is nézi, ha akarja, ha meg nem, akkor meg olyankor nézem, amikor a gyerek alszik vagy nincs itthon
2019. szept. 1. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
51%
Unokahúgomnak egyáltalán nem engedik, hogy tv-zzen, amióta megszülett, be se volt kapcsolva a tv, mert hogy mi van, ha ránéz a képernyőre. Telefon képernyőjére se nézhet rá. Le is van maradva a korosztályától, a mesék nem ördögtől valók, és az idegrendszerére sincs káros hatással, mint azt a nők lapja café stílusú oldalakon írják
2019. szept. 1. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Elfelejtettem írni,hogy 10hós. Szóval mesét nem néz még,mert 2-3éves korig úgysem fogja fel csak azt látja,hogy szines meg villog. Kerestem cikkeket,arról hogy milyen hatással van rájuk,de csal olyat találtam ami azt írja káros. Van valami új tanulmány ami szerint nem kell túlaggódni? Belinkelitek ha találtatok?
2019. szept. 1. 18:06
 7/10 A kérdező kommentje:
Ja mikor főzök ott van velem elvan valamivel a földön vagy a pihenőszékben, de "beszélgetünk" közben,amugy is sokat mondókázok,éneklek. Ha meg ottragadok a tv-nél akkor ugye nem beszélek hozzá.
2019. szept. 1. 18:08
 8/10 anonim ***** válasza:
62%

Enyém is 10 hós. Most nagyon jól elvan egy ideje magában. 1-1.5 órát is játszik egyedül. Viszont "szepázik" úgyhogy a szobából nem mehetek ki. Ilyenkor vagy tvzek, olvasok vagy tanulok.

Szerencsére őt a műsorok nem érdeklik csak a reklámok, de ha reklám jön akkor elkapcsolok.

Azért nem érzek emiatt bűntudatot, mert a nap többi részében vele vagyok. És jól írta valaki, hogy nem kell nonstop őt szórakoztatnod.

Ha félsz, hogy nézi, akkor nézd a kanapén laptopon vagy tableten. Ő meg játszon szépen egyedül.

2019. szept. 1. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Számítógépen, laptopon filmnézés = tévénézés
2019. szept. 1. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
10: igen, de azt bárhol lehet csinálni. Én például az ölembe veszem és felülök a kanapéra. A kisfiam a szőnyegen játszik és nem látja, hogy én mit nézek. De ha a tv szólna azt ő is látná a szoba minden pontjáról. Ja és csak minimális hangot adok rá.
2019. szept. 1. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!