Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szerintetek rossz anya vagyok...

Szerintetek rossz anya vagyok ha az 1 eves babam mellett szakmat tanulok?

Figyelt kérdés

Anyukam fog addig vigyazni a kislanyomra,heti 2x fogok menni okj tanfolyamra.

Mar most lelkiismeretfurdalasom van,hogy itt hagyom (anyukammal nagyon el van ,o az egyetlen akire rabiznam barmikor,renget vannak egyutt mivel jelenleg itt lakunk még férjemmel ,amig keszul a panel lakasunk :) )

Neha meg a siras is elkap ha belegondolok :/

Kozben pedig varom ,mert az alomszakmam tanulom majd..

Vagy en vagyok tul nyavajgos?:/


2019. júl. 17. 00:46
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
91%
Dehogy vagy ettől rossz anya. :) Ha ez örömöt okoz neked akkor csináld nyugodt szívvel, hidd el, ha te boldog vagy a babád is sokkal boldogabb lesz.
2019. júl. 17. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
81%
Heti 2 okj tanfolyam miatt problémázol?! Tényleg nyavalygós vagy ! :D
2019. júl. 17. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
79%

Szerinted rossz anya leszek, ha nem hagyom félbe a másoddiplomám?

Egyedül fogom megoldani egyéni tanrenddel. Én úgy hiszem neki is jó lesz, ha az anyukája egy ügyes, okos, talpraesett nő, aki biztosítja az ő jövőjét.

2019. júl. 17. 05:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
75%
Inkább jó anya vagy ettol, hiszen többét akarsz tudni, jobb mhbakt akarsz szerezni nyilván jobb jövedelemért, wrfo a gyereknek is több jut majd.
2019. júl. 17. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
74%
Én terhes vagyok és egyetemre járok. Fogok is. Majd megoldjuk. A jövőnkért tanulok ennyi.
2019. júl. 17. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
9%
A panellakással aztán nagyon biztosítva lesz a jövő...
2019. júl. 17. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
43%

Én jogsizom kettő mellett, utána pedig vezetői képzésre fogok jelentkezni, hogy ne ragadjak le egy szinten, mikor visszamegyek dolgozni. Akkor én is rossz anya lennék? Nem hiszem. Csupán munka és gyerekekért járás mellett aligha lesz majd időm.

Inkább praktikusnak mondanám a hozzáállásod. Bár igen... én a helyetekben kertes lakásba költöznék gyerekkel.

2019. júl. 17. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
73%
Nyilván jelenleg most panelre van anyagimlehetőség. Miért kell ezzel piszkálni?! Guszzustalan.
2019. júl. 17. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
20%
Ugyanannyi egy panel már, mint egy kertes. És ahogy látom a kérdésben, saját lesz, lett volna választás. Minek kell panellal szivatni magatokat? Aki szerint gusztustalan ezt megemlíteni, magára ismert. Ha tetszik, ha nem.
2019. júl. 17. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:

Panelba megyunk 1-2 evre, a kertes hazunk mar meg van :) de ez szerintem tok maganugy es nem is ez volt a kerdes lenyege,de inkabb nem mondok semmit,en nem sullyedek le :)

Koszonom szepen az ertelmes valaszokat,megnyugtattatok😊❤️❤️❤️

2019. júl. 17. 08:32
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!