Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Elaludtam ma a kislányom...

Elaludtam ma a kislányom mellett ugye addig nem csinálhatott semmit? Mondtam a férjemnek és emiatt veszekszik velem

Figyelt kérdés
10 hónapos játszott mellettem nyugodtan én feküdtem és elaludtam nem emlékszem mennyit aludtam de nem sokat.. 15perc kb. Nagyon fáradt vagyok álmos vagyok nem direkt volt csak lefekudtem és már aludtam. Arra keltem hogy már zörög a játékokkal de ugyan úgy volt mellettem nem mászott sehova
2019. szept. 1. 21:58
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
63%

Ha baja lett volna, sirt volna. De mivel ez nem történt meg, gondolom nem lett baj. Én is aludtam már el a gyerek mellett, nem lett baja neki sem.

A férjed meg a veszekedés helyett elvihetné setálni a gyereket, amíg alszol pár órát.

2019. szept. 2. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
100%
Barátnőm épített egy nagy karámot. Benne csak puha és nagy játékok. Oda szépen bevitte a párnáját és takaróját. Joejszakat. Gyerek meg eljátszott addig, menni veszelyes helyre nem tudott, el nem ért semmi veszélyeset. Ha ilyen fáradt vagy fontold meg. Neked sem kell idegeskedned akkor.
2019. szept. 2. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!