Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ilyen keves evessel szabad...

Ilyen keves evessel szabad hagyni, hogy sokat aludjon?

Figyelt kérdés

A kislanyom meg csak 3800 gramm (1,5 hos, kis sullyal szuletett) es egyelore 70 miliket eszik +/- 10 ml. Napi 7x. Hagyhatom hogy aludjon akar 4-5-6 orat? Mert van aki azt mondja hogy nem meg nem eleg a sulye es kiszarad de van aki meg azt mondjam hogy hagyjam ugy kelni-ennj ahogy neki tetszik, ne ebresszem. Napkozben is es ejshaka is van olyan hogy letelt mar 3 vagy 4 ora az elozo eves elott de meg edesdeden alszik es faj a szivem felkelteni. De a vedono azt mondja keltsem mert kis sulyunak szamit meg mindig. Ejszka sztem siman aludna 6 orat is

Mitevo legyek?



2019. szept. 2. 15:39
 1/7 anonim ***** válasza:
Koraszülött osztalyon azt mondtak, hogy 3000-3500 gramm fölött lehet már hagyni őket, hogy maguktól ebredjenek.
2019. szept. 2. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Hát azért nem vészes, a védőnők túlzásba tudnak esni...

Az unokahugom sose volt nagy etku...

Hagyjad aludni.

2019. szept. 2. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
1-vagyok, az az egy kivétel van ha meg sárga vagy verszegeny, mert ezekben az esetekben kell kelteni
2019. szept. 2. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Hogyha mondjuk ejjel 2 kor megetetem utana hagyhatom akar 7-8ig aludni ezek szerint? Akkor is ha meg nem eszik olyan sokat?
2019. szept. 2. 16:36
 5/7 anonim ***** válasza:
Hagyhatod nyugodtan.
2019. szept. 2. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Igen, eleinte éjjel hagyj ki 5 órát, mi így csináltuk, amikor 3500 g lett, aztán kb. két héttel később annyit hagytam éjjel amíg fel nem ébredt magától.
2019. szept. 2. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Éjszaka semmiképp ne keltsd fel!
2019. szept. 2. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!