Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért baj ha velünk alszik a...

Miért baj ha velünk alszik a kislányunk? Én imádok vele aludni. Miért akarják ennyire hogy egyedül aludjon?

Figyelt kérdés

Férjem nem szól semmit de én érzem rajta hogy neki jobb lenne ha a saját ágyában aludna. Meg anyukám kerdezgeti hol alszik a gyerek mikor mondom hogy velünk ő is azt mondja jobb lenne ha egyedül aludna.

Meg én félek hogy ha felébred megijed hogy nincs ott mellette senki vagy a takarót lerugja és majd fázik. Én úgy tudok nyugodtan aludni ha ottvan mellettem. 10honapos


2019. máj. 13. 23:49
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
83%
Én meg úgy nem tudok aludni, ha egy ágyban van velünk, a babáknak jobb a kiságy, abban nincsen párna, nincsen paplan, amit magára húzhat és megfulladhat tőle, nem tudok véletlen ráfeküdni. A hálózsák szuper találmány, akkor kitakarozni se tudnak. Amúgy meg altasd ott ahol te akarod, de az biztos, hogy ha közétek szokik, akkor nem akar majd külön aludni.
2019. máj. 14. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
84%
Nem jo, ha a baba koztetek /szuloi agyban alszik. Egyreszt veszelyes, mert siman osszenyomhatjatok, masreszt nem tudjatok magatok kipihenni mert folyton figyelni kell ra, harmadreszt megoli a szexualitast is.
2019. máj. 14. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
81%

Én jobban félnék attól, hogy nincs alatta légzésfigyelő, minthogy megfázik (amire megoldásként kitalálták a hálózsákot), mert hiába van melletted, alvás közben nem veszed észre, ha gond van.


Ha te így szereted csinálni, akkor csináld így. Én örülök, hogy később majd nem kell szenvednem azzal, hogy átszoktassam, illetve annak is, hogy a férjemmel megmaradt a saját privát kis terünk a lányunk születése után is.

2019. máj. 14. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
69%

Nálunk mindkét gyerekünk évekig köztünk aludt. Így voltak boldogok, és mi is szerettünk velük aludni. Össze voltunk bújva, mint az eszkimók. Az intim dolgainkat is meg tudtuk oldani, nem csak az esti hálószoba létezik erre a célra.

Az átszoktatással pedig semmi gondunk sem volt. A gyerekek idővel maguk igényelték a külön szobát, és maguktól költöztek ki az ágyunkból.

2019. máj. 14. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
58%
Nem baj. [link] tartsd be a szabályokat, és biztonságos lesz. A szoptatás így a legegyszerűbb, és a szexualitást sokkal jobban mehöli egy fáradt, aggódó anyuka, mint az, hogy at kell menni a szomszéd szobába. Mindenki tegyen úgy, ahogy neki, és a babájának a legkényelmesebb.
2019. máj. 14. 03:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
88%
Itt nem az a baj hogy veletek alszik, hanem hogy apukának ez nem jó.Ha nem változtattok, akkor lehet ebből válás lesz, hiszen ellaposodik teljesen a szerelmi életetek, nem lesz intimitás, és ezt kevés férfi viseli el hosszútávon.
2019. máj. 14. 05:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
52%

Világ életemben még nem volt gyerekem a külön alvás szószólója voltam,bárki mondta hogy együtt alszanak elmondtam, hogy én 1 napig se tenném...Történt ez addig, míg nem szültem...

4 hónapos a baba, de a kiságyban folyton üvöltött eleinte, 1 hétig 3 percenként jártam át éjjel, meg tudtam volna magam ölni..Magunk közé vettük, azóta átalussza az éjszakát kb reggel 6ig, minden este 8 órát tudok aludni.. Nem mindegy.

Utána lehet olvasni, az afrikai és egyéb törzseknél ahol együtt alszanak zero a bölcsőhalál, megvannak az okai. (a szülő légzése stb légzésre ösztönzi a babát)

Én úgy vagyok vele, a baba gyönyörűen kipihent, mi szintén..Miért tenném ezt tönkre? Szexelni pedig lehet máshol is vagy napközben is ha alszik..

Pár hónap múlva tervezem átszoktatni.

Kárdező, ne foglalkozz mással, te életed..

2019. máj. 14. 05:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
35%
UTolsó, milyen munkahely az ahonnan napközben hazaengedik a férjedet szexelni? :-D Mert ilyenről én még nem hallottam.
2019. máj. 14. 05:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
52%

Pl. Egyéni vállalkozó

De ha olyan közel van a munkahelye, ahonnan simán hazaugrik ebédelni, akkor is megoldható🤣

Milyen fantáziátlan vagytok!

2019. máj. 14. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
53%
9es, már ha van ebédidő:-D Meg fél óra alatt érjen haza, szexeljen és érjen is vissza a melóhelyre? :-D Hát inkább szexeljek este de ne legyen gyorstüzelő a férjem :-D
2019. máj. 14. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!