Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ez normális viselkedés, vagy...

Ez normális viselkedés, vagy aggódnom kéne?

Figyelt kérdés

Napok óta ezen örlődöm. A kisfiam 1 éves és nem játszik el 3 percig egyedül, mert ahogy meglát jön és kapaszkodik a lábamba feláll, egy kávét nemtudok összedobni tőle. Azonkívül cicizik még, de napjában vagy 8szor, pedig rengeteg rendes kaját is kap már és mindent megeszik. Van olyan is, hogy hajnalban 2 órán át szívja a cicim, de szerintem csak cuminak használja (nem cumizik) De nappal is állandóan felhúzza a pólóm és mindkét cicim letámadja. Ez normális jelenség ennyi idősen? Lehet a fogzás miatt jön hozzám állandóan meg szopizni? Sokat szenved miatta. Vagy szeparációs szorongás? Mit gondoltok? Lehet ez természetes, csak mindenhol azt olvasom, hogy ennyi idősen egyre könnyebb a gyerekekkel. Hát nekem sose volt ilyen nehéz, mint most 1 évesen...

Köszi a válaszokat/tanácsokat


2019. szept. 2. 18:00
 1/5 anonim ***** válasza:
53%
Szerintem akkor könnyebb egy 1 évessel ha már nem szoptatod, különben jön és kiszolgálja magát.
2019. szept. 2. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
30%
1 évest mar nem kéne szoptatni. Nem könnyebb. Masfel hete allando hiszti. 1 alvásra atallas menne, de nem megy 1 alvas kevés 2 sok....
2019. szept. 2. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
1 éves korában borzasztó nehéz volt vele, tombolt a szeparációs szorongás, egy nyugodt hisztimentes pillanatunk nem volt. Állandóan kézben akart lenni, sírt, ha csak 1 centit próbáltam mellőle elmozdulni. Egyedül egy pillanatig sem tudta lefoglalni magát. 10 hónapos koráig szoptattam. 15 hónapos korában lett könnyebb, most 17 hónapos és egy viszonylag nyugodt kis mosolyalbum, persze vannak minden nap nehezebb pillanatok. "Várom " a dackorszak meglepetéseit.
2019. szept. 2. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem teljesen normális mind eletkori sajatossag.
2019. szept. 2. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szerintem is teljesen normális, szeparációs szorongás, elmúlik, de van hogy visszatér. Olvass utána, sok leírás található a neten.
2019. szept. 2. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!