Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 11 hónapos babátok magától...

11 hónapos babátok magától elalszik vagy a karotokban altatjátok el?

Figyelt kérdés
2010. júl. 14. 12:41
 1/7 anonim ***** válasza:
nem a karomban altatom, de magától ugyan el nem aludt ennyi idősen (se). melléfekszem és kap cicit. ez a mai napig így zajlik. 19 hónapos.
2010. júl. 14. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Csak akkor alszik el magától ha nagyon de nagyon álmos. Amúgy az ágyon ülve a karomban egy cumisüveg teával a szájában. Tied?
2010. júl. 14. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Magától alszik el, a klasszikus módon, berakom a kiságyba, eljátszik, és ha megunja, elalszik. Tényleg így van, de ide iszonyú nagy kinlódások után jutottunk el. Sehogy nem volt jó, amíg kicsi volt a babakocsiban tologattam, az abban lévő mózesben, majd egy idő után az nem volt jó, innentől kezdődött a szendvedés, de megérte, mert így sokkal jobb. Azóta átalussza az éjszakákat is.
2010. júl. 14. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Sajnos az én fiam még az ölemben alszik el illetve a relax fotelben ringatva. Mostanában próbálkozunk azzal, hogy lefekszem mellé az ágyra, de nem igazán megy. Először sikerült elaltatnom, de amikor átraktam a kiságyába felkelt. Érdekes, mert napközben magától elalszik már, de az esték nagyon mumusok még.
2010. júl. 14. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Még csak 9,5 hónapos, de kezdettől fogva magától elaludt. Ha nagyon túlpörög, akkor szoktam egy kis popórázással elaltatni, ha nyöszörög, akkor csssss, és elhallgat. Pár perc alatt így elalszik, én meg kiosonok a szobájából. :)
2010. júl. 14. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Magától alszik el, születése óta! Sosem kellett altatni, ringatni és hasonlók.Letettem, nézelődött, aztán alvás. Másfél éves, simán elalszik magától, semmi gond.
2010. júl. 14. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Zsöff85 ***** válasza:
Utolsó hatalmas mázlista vagy...
2016. nov. 7. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!