Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A babátok melyik pisis-kakis...

A babátok melyik pisis-kakis malőrje után kellett eddig a legtöbbet takarítani?

Figyelt kérdés

2019. szept. 12. 10:42
 1/5 anonim ***** válasza:

Fiamról reggel levettem a pizsialsóját, láttam, hogy pisis a pelenkája, de nem vettem róla, hogy megvárjam először az ébredés utáni pisit-kakit (párszor már megjártam, ha túl korán kezdtem pelenkázni) helyette bevittem magam mellé a nagyágyba, hogy lássam ha akció lesz.


Egyszercsak nedvességet érzek, odanézek a fiamra és látom, hogy a pelusa balra dudorodik, a kukaca meg jobbra állhatott és ahogy a tele pelus elállt tőle veret kifele a nagy adag reggeli pisi a pelenkából a fodor mellett.


Hát jól eláztatta a franciaágyat, lepedőt, matracot, még a párna is pisis lett.

2019. szept. 12. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Lányom (2 éves) bekakilt a nappaliban, mentem ki friss pelenkáért, mire visszajöttem, látom ahogy hátul benyúl a pelusába és kenegeti a falra a kakit...
2019. szept. 12. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Sugárban fosós betegség közben kinyitható kanapén pelenkázni nem bizonyult nagy ötletnek. Az összes résbe beszivárgott a kilövellő zöld massza.
2019. szept. 12. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

A szobákban padlószőnyeg van sajnos, már járni tudott, a pelenka valahogy lazán volt rajta, kakilt, és ahogy a belső szobából jött kifelé a pelenka nem bírta magában tartani és esett kifelé a masszás boldogság amerre járt...

Eltartott egy darabig mire kisikáltuk az összes foltot

2019. szept. 12. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Amikor mei tai-ban elkapta a hátközépig f*sás, és a nyakán bugyogott ki a cucc. Piacon voltunk épp.


Később, mikor 2 évesen kivette az öccse pelusából a kakibogyókat, gyurmázott velük, és az öcsit is kisminkelte. 🤢

2019. szept. 12. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!