Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Gyerekvállalás, nevelés » Babák

A kérdés

A babátok melyik pisis-kakis malőrje után kellett eddig a legtöbbet takarítani?

Keress kérdéseket hasonló témákban: pisi, kaki, baleset, takarítás

szept. 12. 10:42  Privát üzenet  

A válaszok

Fiamról reggel levettem a pizsialsóját, láttam, hogy pisis a pelenkája, de nem vettem róla, hogy megvárjam először az ébredés utáni pisit-kakit (párszor már megjártam, ha túl korán kezdtem pelenkázni) helyette bevittem magam mellé a nagyágyba, hogy lássam ha akció lesz.

Egyszercsak nedvességet érzek, odanézek a fiamra és látom, hogy a pelusa balra dudorodik, a kukaca meg jobbra állhatott és ahogy a tele pelus elállt tőle veret kifele a nagy adag reggeli pisi a pelenkából a fodor mellett.

Hát jól eláztatta a franciaágyat, lepedőt, matracot, még a párna is pisis lett.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 55%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/5Időpont szept. 12. 10:56 Privát üzenet
Lányom (2 éves) bekakilt a nappaliban, mentem ki friss pelenkáért, mire visszajöttem, látom ahogy hátul benyúl a pelusába és kenegeti a falra a kakit...

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 60%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/5Időpont szept. 12. 11:01 Privát üzenet
Sugárban fosós betegség közben kinyitható kanapén pelenkázni nem bizonyult nagy ötletnek. Az összes résbe beszivárgott a kilövellő zöld massza.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 74%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/5Időpont szept. 12. 11:03 Privát üzenet

A szobákban padlószőnyeg van sajnos, már járni tudott, a pelenka valahogy lazán volt rajta, kakilt, és ahogy a belső szobából jött kifelé a pelenka nem bírta magában tartani és esett kifelé a masszás boldogság amerre járt...

Eltartott egy darabig mire kisikáltuk az összes foltot

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 68%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/5Időpont szept. 12. 11:42 Privát üzenet

Amikor mei tai-ban elkapta a hátközépig f*sás, és a nyakán bugyogott ki a cucc. Piacon voltunk épp.

Később, mikor 2 évesen kivette az öccse pelusából a kakibogyókat, gyurmázott velük, és az öcsit is kisminkelte. 🤢

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 73%-ban hasznos válaszokat ad.
# 5/5Időpont szept. 12. 21:35 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Nektek hány hónaposan sírt a legtöbbet a babátok?
4 honapos a fiam es mi meg mindig ott tartunk hogy alig tudok fözni meg takaritani. A ferjem meg mar furan nez egy kicsit . Normalis meg ez az allapot?
Ahol a babátok mászik, kúszik, játszik, ott mindennap fel szoktatok takarítani? Értem alatta seprés, porszívó, felmosás?
Azt olvastam hogy reggel esznek a legtöbbet a babák. Ez mindenkinél igaz volt?
Mikor sirt legtöbbet a babátok? (Hány honaposan, mi okozta)
Első baba. Valóban napi szinten kell takarítani, meg géppel mosni nem is egyszer, vagy én csinálok valamit rosszul egyedeül egy babával?

Kérdések a Gyerekvállalás, nevelés rovatbólKérdések a Babák rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!