Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 8honapos kisfiam alig eszik...

8honapos kisfiam alig eszik ebben a melegben. Szinte csak cicit meg tejpepet. Hanyszor lehet adni naponta tejpepet?

Figyelt kérdés
Eddig 2x kapott reggelire meg vacsira, de mivel csak ezt akarja megenni adhatnek neki többször is,vagy inkabb megse?milupa csokis tejpep.
2010. júl. 14. 19:35
 1/7 anonim ***** válasza:
Szerintem nyugodtan add neki a tejpepet es az anyatejet. Szerintem keves az a gyerek, aki ebben a melegben ugyanugy eszik, mint "normalis" idoben.
2010. júl. 14. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
tejpépet max. kétszer lehet adni!
2010. júl. 15. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
0%
talán is limonádét kéne adni neki meg husikát sültkrumplival gyerkekoromban én az imádtam
2010. júl. 15. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Adj neki gyümölcsöket,bébidesszertet, én kisfiam ezeket eszi ebben a nagy melegben, a husis kajákból nem sok fogy, na meg a cici. De én a teát is ahogy megcsinálom, berakom egy kicsit a hűtőbe és így rengeteget iszik, ami nagyon fontos. Mi is reggel és este eszünk pépet, azt imádja, de napközben próbálj mást is adni neki.
2010. júl. 16. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
sztem inkább szoptasd meg semmint tejpéppel tömd.
2010. júl. 16. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
A kislányunk már 12 hónapos elmúlt, és CSAK cicizik! (Napi 1-2 kiskanálnyi kóstolást leszámitva ...Nem akar enni semmit.)Ebben a melegben inkább szoptasd a babádat, Ő még amúgy is pici.
2010. júl. 16. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Nem szabad egész nap pépet adni neki! Nálunk ebben a melegben az vált be, hogy pépesítek 3 őszibarackot és teszek bele a hűtőből egy kiskanál natúr joghurtot. Hűvös is, savanykás is, imádja. (8,5 hós) A főzelék csak módjával fogy, de ahelyett adhatsz pépet. A gyümölcs amúgy is fontos.

Viszont ha semmi nem megy, akkor inkább a tej!

2010. júl. 17. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!