Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nem bírom letenni a 6 hónaposo...

Nem bírom letenni a 6 hónaposomat mert mindig felkel, ez mitől lehet?

Figyelt kérdés
Egy ideje ha berakom az ágyába azonnal felkel. Kézben, cicin, vagy kendőbe hajlandó aludni.
2019. szept. 17. 18:35
 1/10 anonim ***** válasza:

Azt írják a neten, hogy 20 perc felületes alvás után következik a mélyalvási szakasz. Mondjuk, ha cicin altatod és miután elengedte, akkor 20 perc múlva próbáld áttenni.

Ha esetleg így csinálod, akkor nem mondtam semmit. 😊

2019. szept. 17. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
46%

Rá kell szépen szoktatni, hogy ágyban aludjon el és ne kézben. Eleve rá sem kellene az állandó karon/mellen levésre szoktatni és akkor nincs ilyen gond.

Altasd a saját ágyában!

2019. szept. 17. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
29%
Valószínű egészséges babád van, tele energiával :)
2019. szept. 17. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
45%
Teljesen normális.
2019. szept. 17. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
52%
Anyára van szüksége, testközelben érzi magát biztonságban. Normális
2019. szept. 17. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

"Eleve rá sem kellene az állandó karon/mellen levésre szoktatni és akkor nincs ilyen gond."


Ezzel nem értek egyet. Mármint nem szoktattam rá csak kielégítettem az igényét. Ami az,hogy a közelembe legyen.

Hisz 9 hónapig minden rezdülésemet érezte, hallotta így mit is várunk egy babától akinek az anyja jelenti a biztonságot, nyugalmat meg igazából mindent.


Van egy nagyobb fiam vele is így csináltam de ő sokkal jobb alvó volt, jókat tudott aludni a saját ágyába. Pedig ő is cicin vagy kézbe aludt el.

2019. szept. 17. 20:27
 7/10 anonim ***** válasza:
35%

A mozgásfejlődés meg szokta őket borítani. Babaöböl nem jó esetleg, oda talán le tudod tenni. Hinta is jó lehet. Csak ház az ilyen babák az első moccantásra ébrednek.

Amúgy a cicin altatás teljesen oké. Meg az is, hogy nem hagyja magát letenni.

Az enyém ilyen, amióta megszületett.

2019. szept. 17. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
68%

Attól, hogy az anyja közelségére van szüksége, még nem igényük az, hogy állandóan kézben/cicin vagy hordozva legyenek, ahogy az sem hogy csak mellen lehessen őket altatni.

Ez max anyuka igénye, ő alakítja így. A baba ahhoz szokik, amihez szoktatva van. Jaj sír, hát mit csináljak, felveszem, ringatgatom, majd a következő pillanatban azt veszed észre, hogy állandóan fel van kapkodva a gyerek, aki addigra már hozzá is szokik, hogy pl anya mellére ragasztva tud csak aludni vagy csak akkor, ha karon van.

Nem csak úgy lehet megadni a közelséget, ha non stop hordozzuk azt a gyereket! És attól sem lesz kutya baja, ha a saját ágyában való alvás szokik.


Akinek egyébként ez így megfelel az ő dolga, csak ne akarjuk megmagyarázni, hogy a gyerek igénye hogy folyamatosan hordozzák, ringassák, mellre tegyék.... Bár nyilván neked se jó így, máskülönben nem írtad volna ki a kérdést.

2019. szept. 17. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Előző, amit írsz, az a wzemélyes véleményed, nem?
2019. szept. 18. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Ha elvan az ágyában akkor valóban nem igényli egy baba. Viszont ha sír és álomba sírja magát a saját ágyaban akkor szerintem igen is igényelné.

Amúgy sokszor aludt el az agyában egyedül minden síras nélkül de kb egy hónapja nem tetszik neki szóval igen én felveszem és nem hagyom, hogy álomba sírja magát. Ezért írtam ki a kérdést.

2019. szept. 18. 20:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!