Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mi tortent, miert nem alszik mar?

Mi tortent, miert nem alszik mar?

Figyelt kérdés
2,5 hos a kislany es 3 hete elkezdte ataludni az ejszakat. Annyira orultem, 9kor letettem aludni es reggel 6-7ig durmolt. Talan 2x volt olyan h megebredt de felvettem megbabusgattam es 2 perc alatt vissgaaludt. Na az elmult 1 hetben viszont minden ejjel pontban fel3kor felebred. Vissza tudom altatni gyorsan es nem ehes mert ahogy felveszem es megsimizim alszik is vissza, dehat nyilvan jobb lenne ha megint aludna reggelig:) ez nem tragedia termeszetesen csak kivancsi lennek mi okozza. Kozben volt tapszer valtas az teny es valo... ez befolyasolja?? Volt mar vkinek hasonalo? Mit tegyek h ujra ataludja az ejszakat?

2019. szept. 18. 06:48
 1/8 anonim ***** válasza:
43%

Legyél türelmes, babaról van szó.......


DE ha zavar: próbáld ki, hogy vagy nem veszed ki és megsimized csak vagy abszolút nem simized meg és várod hogy reagál. Ezek a kegyetlen alvás tréningek.

2019. szept. 18. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
0%
Nekem a kórházban mondta azt a doktornéni, hogy a babák, sőt, a felnőtt emberek is sokszor megébrednek vagy legalábbis felszínesebben alszanak abban az egy órában, amikor születtek. Úgy értem, ha mondjuk valaki éjfélkor született, akkor éjfél-1 óra körül éberebb. Nekünk ez abszolút bejött, a lányom pontban éjfélkor született és évekig megébredt fél egy körül.
2019. szept. 18. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Hat az en kislanyom delutan szuletett es hajnalban ebred😃

Elso felreertettel, nem lerazni akarom a gyereket nem esik nehezemre ringatni, foglalkozni vele. Csak nem ertem miert nem alszik mar vegig ejjel

2019. szept. 18. 07:34
 4/8 anonim ***** válasza:
Zavarhatja a fogcsírák mozgása akár, vagy beindulhatott nála a mozgásfejlődés.Nálunk 2 hónapos koráig aludt jól utána meg időszakok voltak, mikor jobban vagy épp rosszabbul aludt.
2019. szept. 18. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Azért nem alszik végig éjjel, mert 2 és fél hónapos! Lehet, hogy simán csak éhes, az ő gyomruk nem telik meg úgy, mint egy felnőtté, normális lenne az is ha 3 óránként kérne enni. Zavarhatja az alvást a fogzás, mozgásfejlődés, vagy csak az, hogy ennyi idő alatt nem tudta megtanulni, hogy éjszaka alszunk. Az én kislányom, szerintem nagyon jó gyerek, de 2 éves koráig kért általában egyszer egy éjszakai tápszer adagot, korgott a gyomra. Változhat bármikor az alvása, már olyat is hallottam, hogy fél éves korától romlott el a baba és kezdett éjszaka kelni.
2019. szept. 18. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Lassan két évesek az ikreim, de még mindig nem veszem természetesnek, hogy átalusszák az éjszakát. Minden éjszakának külön örülök. Ők 5-6 hónapos koruktól 13 hónapos korig átaludták, aztán az elinduláskor volt egy pokoli hónapunk. Utána kis javulás, majd most a nyár nagy része rettenetes volt (szemfogak, beszédfejlődés). A nyár vége óta nagyjából átalusszák megint, de simán jöhet még nemalvós időszak.
2019. szept. 18. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Hát kedves kérdező az én pici fiam is átaludta az éjszakát már 2 hetes korától. Úgy örültem, gondoltam ez a gyerek egy áldás. Aztán 5 hónaposan megváltozott minden. Most 14 hónapos és még mindig többször kelek éjszakánként.
2019. szept. 18. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Ertem tehat ez barmikor valtozhat. Na en meg mar azt hittem kis naivan h micsoda csodagyerek😂
2019. szept. 18. 21:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!