Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 20 hos lanyom kb 1 oras...

20 hos lanyom kb 1 oras hiszti utan alszik el. Mit csinaljak?

Figyelt kérdés
Kb 3 hete tart ez. Felmegyunk aludni , ugy altattam eddig is, hogy mellefekszem eneklek neki egy picit es szepen elaludt mellettem. De egy ideje mindent kitalal, hogy ezt meg azt adjam oda(mar 5 jatekkal alszik, es van hogy leesik az egyik es akkor sir erte aztan a masik azert sir) hogy szomjas percenkent, ezt enekeljem azt enekeljem. Aztan ha mondom neki, hogy mostmar alvas van, este van hisztizik ordit, es nem hagyja abba egy oran keresztul. Nem tudom mit csinaljak! Tanacstalan vagyok es iszonyu turelmetlen. Minden este teljesen leszivja a maradek energiamat.
2019. szept. 3. 22:21
 1/3 anonim ***** válasza:
30%
Érzi, hogy le akarod rázni, ezért dacos.
2019. szept. 3. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
63%
Esetleg ha később próbálnád lefektetni, akkor már fáradtabn, hátha hamarabb kidől
2019. szept. 4. 03:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Uristen mekkora baromsag amit az elso irt mar bocs! Mibol szurted le azt h le akarja razni? Abbol h egyik dalt enekli neki a masik utan v mibol?🤦🏼‍♀️ Jezus gyere le...


En azt tanacsolom told ki egy kicsit a lefekvest, hatha fardtabb lesz!

2019. szept. 4. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!