Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Úgy érzem nem birom már...

Úgy érzem nem birom már tovább, Mit csináljak, hogyan legyek nyugodtabb?

Figyelt kérdés
1 éves ikreim vannak, és nappal egész nap hisztiznek, éjszaka ébrednek es fent vannak akar 2 órát is. Ilyenkor este is mindig kelnek legalább 1x. Várom, hogy végre aludjanak, de utána se lesz jobb. Mindkettő jönne ölbe egész nap, hisztiznek, amikor nem az van amit akarnak. Sokszor rájuk kiabálok, amit nagyon megbánok egyből. Nem akarok ilyen anya lenni, de egyszerűen nem tudok nyugodt maradni már.
2019. szept. 19. 21:09
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
25%
Vao, ilyen amikor egy rosszindulatu ember megfogja a lenyeget...
2019. szept. 19. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
72%
Látod, sokan ezért nem akarnak gyereket(pl. Én), de minden elismerésem. Csak szeresd őket, és akkor minden rendben lesz.
2019. szept. 19. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Nem ikreim vannak, de nálunk például úgy alakult, hogy mivel apa sokszor csak vacsira ért haza, az esti fürdés az övé, plusz minden másnap ő altat. Ez nekünk bevált. Most várjuk a másodikat, nemsokára költözünk, felújítás és most szülés előtt nagyon nehéz, hogy nincs itthon soha a férjem. Most én is 0-24ben nyomom, és nagyon nincs türelmem. Kb 3naponta apa hazajön altatni, olyankor bevonulok a fürdőszobába, áztatom magam a zuhany alatt sokáig és nagyon jól esik az a kis nyugalom. Utána tvzek kicsit. Egyenlőre ennyi jut magamra, de megpróbálok türelmes lenni. Próbáld ki a citromfű teát, nagyon jó, ha ideges vagy, kicsit megnyugtat!
2019. szept. 20. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
Igen egy kis kikapcsolódás jot tenne. Megpróbálom néha elintézni. Férjem nagyon sokat segít, amikor itthon van.
2019. szept. 20. 06:33
 15/16 anonim ***** válasza:
60%
Tanácsot adni nem tudok, de kivagyok én is teljesen. 2 éves a nagy, fel évesek az ikrek. Nem megoldás nálunk az én idő, mert a kicsik kizárólag anyatejesek.
2019. szept. 20. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

7: igen, Afrikában meg éheznek.


Kérdező, egyrészt a rendszeres kimenő sokat fog segíteni. De a másik dolog, ami kiderült nekem a leírásodból, hogy nem igazán van napirendetek. Pedig az a kulcsa a nyugodt gyereknek. Próbálj fix pontokat beiktatni az életetekbe. Ami ha törik, ha szakad, akkor van.

2019. szept. 20. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!