Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Van itt olyan aki megbánta...

Van itt olyan aki megbánta hogy gyereket vállalt?

Figyelt kérdés
Ha igen miért?
2019. szept. 20. 00:14
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
65%

Én imádtam első perctől fogva, pedig ki nem állhattam a gyerekeket amúgy. De ahogy megkaptam, onnan kezdve szerelem. Hogy ne öleljem magamhoz azt a pici babát, amikor sír? És hogy nem lehet vele mit csinálni? Úristen, egész nap puszilgattam. Tény, hogy nem volt nehéz szülésem, gondolom sokan attól fordulnak be. Depresszióra hajlamos vagyok, de a kisbabámmal az első hónapok voltak a legcsodálatosabbak. Azért nem értem az egészet, aki nem szereti a kisbabáját, mert én pl. még terhesen se nagyon szerettem, voltak ellenséges gondolataim, amik így utólag borzalmasan fájnak, de amikor megszületett, azonnal beleszerettem. Ha egy pici baba állandóan sír, az nem normális! Nem érzi jól magát! Vagy az anyja ellenséges és ezt érzi vagy a hasa fáj vagy beteg...Ha sír a baba, fel kell venni, megölelni. Nem kell a sok hü...lyére hallgatni, hogy elkapatod és a babának meg kell tanulni egyedül aludni és ne legyen mindig kézben. De! Legyen mindig kézben, persze vigyázva a gerincére. Nem kell egyedül elaludnia és nem baj, ha mellen alszik el. Életem legcsodálatosabb pillanati, amikor a mellemen elaludt. Persze, hogy agybajt kaptam volna tőle, ha hagyom sírni. Egy olyan pici baba retteg, ha nincs testi kontaktus. Magatehetetlen, még a fejét se tudja megfordítani, tartani. Legyen ott, ahova való: az anyja karjában/mellén és senkit nem fog idegesíteni a sírásával.


Nem bántam meg és soha nem fogom megbánni. De azt hiszem, nem tudnám még egyszer végigcsinálni. Annyit aggódtam miatta, az oltások és minden...épp elég nekem egy gyerek miatt aggódni.

2019. szept. 23. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
48%
5ös!keress fel egy pszichiàtert. Van ilyen sajnos de ha nem hagyod hogy orvosi segítséget kapj komolyabb baj is lehet. Az enyèm 8 hetes lesz, imàdom, meghalnèk èrte.Nincs sok segítsègem, szinte csak a fèrjem, külföldön èlek, itt csak 14 heted van a babàval, utàna muszaj megint dolgozni, közbe költözköstünk 8 honapos terhesen, ès mellette most fejezek be egy iskolàt egy idegen nyelvű orszàgban..nehèz de a gyerekem mindenèrt kàrpotol.
2019. szept. 23. 05:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
62%
Utolsó vagyok ès az elöttem szolónak tök igaza van, mintha magamat hallanàm.Olyan èdesek, sohs nem gondoltam volna, megőrülnèk ha valami törtènne a gyerekemmel, 8 hetes de szinte mindig csak puszilgatnàm, meg magamnàl hordoznàm!
2019. szept. 23. 05:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
68%
5-ös, kérj segítséget gyorsan. Tudnak segíteni. Nem akarsz boldog anyuka lenni?
2019. szept. 23. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
82%

Igen, sokan vannak így. Egy régi barátnőm 21 évesen lett anyuka, egyéjszakás kalandból, egy drogos, büntetett előéletű, rendőrségi ügyekkel terhelt pasitól. Mivel rendszertelen volt a menzesze, eszre sem vette a 11. Hétig, hogy terhes. Gondolom, nem kell külön elmondanom, hogy lecsúszott az abortuszról....


Nos, a gyereket a pasi szülei (tehát apai oldalon nagyszülők) nevelik, a lány meg éli tovább a discoba járós, egyéjszakás kalandos életét, most 27 éves, a gyerek 6... kéthetente látogatja, azt annyi.

2019. szept. 23. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
57%
Nem bantam meg. A rengeteg nehezseg ellenere a legjobb dolog ami az eletunkben tortent. Aki megbanta annak nem kellett volna szulnie, tudhatta volna mar az elejen. (johet a lepont😄)
2019. szept. 23. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
57%

#16 sajnos akármilyen hihetetlen is, elég sok nő van, aki nem (egészen) önszántából szült. Például: lecsúszott az abortuszról, mert nem vette eszre hogy terhes, egészségügyi okok miatt (rendszertelen ciklus lasd).


Én mindennél jobban vágyon saját gyerekre (nincs még gyerekem), azonban nem vagyok abortusz ellenes sem, és mélységesen megvetem azokat az elmeháborodott bigottan ab ellenes propagandákat, akik még ennél is jobban akarják szigorítani a magyar abortusz törvényt. Mert aztán az annyira fuuu de jó lesz, ha minden jött-ment bulizós, pasizós nőre rákényszerítik a terhességet, a gyerekről már nem is beszélve, hogy utána annak a szerencsétlennek milyen élete lesz, pláne amikor majd az anyuka a szemébe vágja, hogy "miattad nem tudtam befejezni a sulit, miattad alakult így vagy úgy az eletem", és hasonlók, aztán lesz egy lelkisérült kamasz belőle, aki mindenért magát hibáztatja.

2019. szept. 23. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
83%

Kövezzetek meg, de én 1 év után érzek ilyeneket...

Mikor megszületett teljesen odáig voltam. Utána is, "szerelem" volt...

Pedig hasfájós volt, de sose hagytam sírni. Mai napig szoptatom.

Egyszerűen most sokalltam be.

Ez a fogzás iszonyatos. Mellette elkezdte a követelőzést, plusz mindenen hisztizik. Nulla segítségem van. Semmi énidő. Önző dolog igen. De néha úgy érzem megbántam. Főleg, hogy a kapcsolatunk az apjával nem túl fényes. Félek, hogy miben fog felnőni. Rossz anyának érzem magam és sokkal jobbat érdemelne :'(

De egyszerűen úgy elutaznék 2 hétre EGYEDÜL!!!! Besokalltam!

Persze imádom, de bárcsak lenne legalább 1 nagyszülő a közelben.

Vagy az apja is kivenné a részét.

Tesót is akartam de már nem merek.

Nem akarom 2 gyerek életét is tönkretenni :'(

Bocsi, de ki kellett írni magamból.

Megértek mindenkit :(

2019. szept. 30. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
74%

Sajnálom aki úgy érzi hogy megbánta.. Én soha nem bántam meg pedig szívfejlődesi rendellenességgel született, hónapokig rettegésben, mütetek lehetőségeivel, napi gyógyszerezéssel eltünk. És azon agyaltam miért pont én, miért az én gyerekem született így. Meg fog e halni 1 éves kora előtt? Megéli a felnőtt kort???

Lehet hogy rosszul érzitek magatokat és kimerültség és bezártság gyötör de van akinek sokkal rosszabb jut és avval kell szembe nézni és helytállnia. Ez adjon erőt mindenkinek.

2019. okt. 1. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
40%
Úristen, itt milyen "anyák" irogatnak?? Ennek a fele biztos, hogy kamu! Ilyen rideg, önző nőket, miért nem adjátok örökbe akkor? Utána fetrenghetnétek egész nap. Szerencsétlen gyerekek nem érdemlik meg, hogy ilyen rosszkedvű idegbeteg anyjuk legyen.
2019. okt. 1. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!