Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Van koztetek olyan aki megbant...

Van koztetek olyan aki megbanta, hogy megszulte a gyereket?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Kerdesem NEM provokacionak szanom, csupan erdekel hogy amit masok mondanak igaz-e. Megpedig hogy akik nem akartak a gyereket a szuletes utan egybol mas velemennyel voltak es eletuk legjobb dontesenek mondtak hogy megszuletett. Tehat hogy ez tenyleg igy van-e vagy csak nem merik bevallani masoknak hogy a hatuk kozepere sem kivanjak az egeszet.

Fokent a nemreg anyava/apava valt emberek velemenyere lennek kivancsi, bar masok is valaszoltnak.

Mivel ez egy anonim oldal lehetoleg oszinten :)


2019. ápr. 12. 17:17
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Van aki tènyleg megbánja, a gyerek nem mindenkinek való
2019. ápr. 12. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
91%

5 hós.

Nem bántam meg, de nem erre készültem.

Sokkal-sokkal nehezebb, mint ahogy elképzeltem.

De erről senki nem beszél őszintén, ha kérdezed.

2019. ápr. 12. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
79%
Egy másfél éves és egy 2 hónapos kislányom van. A második nem lenne, ha megbántam volna. És harmadikra sem vágynék. Én sokkal nehezebbre számítottam, főleg a 13 hónap korkülönbséggel, de semmi nehézség nincsen, azt leszámítva, hogy a pici beteg és több odafigyelést igényel, mint egy átlag újszülött.
2019. ápr. 12. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
97%

Én akartam teherbeesni. A terhesség második felében volt egy időszak, amikor bántam.

Viszont onnantól hogy "kint" találkoztunk, én nagyon örülök neki! Amikor 2 hetes lett, pityeregtem, hogy de jó lenne újraélni az első 2 hetet.

Én amúgy nem gondoltam, hogy ennyire sokat kell vele foglalkozni, sem hogy hónapok telnek el úgy hogy 3 óránál többet nem alszom egybefüggően, és hogy a gyerek nappal csak séta közben alszik - vagyis se pihenni se normál tempóban dolgozni nem lehet mellette.

De azt se gondoltam, hogy ennyire nagyon jó az egész. Hogy milyen jó etetni, öltöztetni, ölelgetni, pelenkázni, játszani vele, mennyit nevetek pedig nem vagyok nevetős fajta, milyen sok új ismeretet szereztem azóta, és egyáltalán nagyon furcsa hogy volt olyan hogy nem volt...

2019. ápr. 12. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
71%
Nem bantam megy percig sem, pedig az elso harom evben 6-8x ebredt par honapot leszamitva, az elso felevben pedig kb. letehetlen volt, a babakocsiban uvoltott, ezert hordozni kellett, es 18-26 honapos kora kozott azt hittem sokszor, hogy bekattanok, ha kettesben voltunk, olyan hisztiket levagott. Most 3 evesen vegre csak 2-3x ebred, es azt is tudja mar a ferjem intezni, egy edes, tunemenyes gyerek, gyonyoruen eljatszik, jo vele beszelgetni, kimozdulni. Az elso harom ev nehezsegei ellenere soha egy percig sem bantam meg, meg az elso par honapos depresszioszeru idoszakban sem, a ferjem mellett a legjobb dolog az eletemben. Ezert is vallaltunk meg egy gyereket, aki iden erkezik.
2019. ápr. 12. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
30%

3 és fél éves a lányom. Vannak nehéz percek/ órák, mikor eszembe jut h milyen lenne ha nem lenne. Tényleg nehéz vele! Mikor csecsemő volt, akkor sem volt "álom baba"

De a nap többi részében nem bánom, SŐT!

Összességében NEM, NEM BÁNOM H GYEREKET VÁLLALTAM!

2019. ápr. 12. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
37%

4 hónapos a gyerekem.

Nem bántam meg, de ahogy előttem is írták piszkosul nehéz és nem erre számítottam.

Azt hittem, hogy majd egy álom babám lesz, akivel nagyokat kacagunk és minden rózsaszín lesz, ehhez képest egy igazi dráma királynőt kaptam, aki folyton nyűgös.

De!!! Amit már oly sokan mondtak és ezt tényleg csak akkor érti meg az ember, ha átéli: ez egész napos sírást, nem alvást, szenvedést 5 másodperc alatt el tudod felejteni ha rád mosolyog.

2019. ápr. 12. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
86%

Van sajnos, aki megbánja. Külső nyomásra szül vagy azt hitte akarja,vde aztán rájön milyrn baromi nehéz és megbánja...

Én nagyon akartam a babámat és bár ténylwg nehezebb, mint addig képzeltem. Az első évben nem is tudtam elképzelni, hogy valaha könnyebb lesz...de az lett. Az első 1-1,5 év kemény, de most 3 évesen minden percet imádok vele. Néha csak nézem őt alvás közben és elsírom magam, hogy milyen jó, hogy van nekem. Milyen szuper kisember ő és mennyire szerencsés vagyok, hogy az anyukája lehetek. Hálás vagyok neki és az életnek. Ha nem lenne, valahogy minden olyan üres lenne. Többet utaznék és szórakoznék. Talán többet is tanulnék. De valahogy gyerek nélkül olyan, mintha csak félgőzzel élbém az életet. Ezzel együtt maximálisan megértem azt, aki nem akar. Az is legalább olyan felelősségteljes döntés, mint felelősséggel felnevelni egyet.

2019. ápr. 12. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
64%
1 eves lesz a lanyom. Termeszetesen nem bantam meg, eletem ertelme. De ezerszer nehezebb es farasztobb mint amire szamitottunk a parommal. Terhesseg elejen konnyen mondtuk h szeretnenk gyerekeket, tobbet is. Hat most atfogalmazodik, mert jelenleg ugy nez ki a kozel jovobe nem szeretnenk kistesot.
2019. ápr. 13. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Pár hónapja szültem imádom de néha elfog az érzés hogy nem kellett volna. Ez azért van mert úgy érzem hogy mindent rosszul csinálok... most nem hízik megfelelően és nagyon rosszul érint, pedig eszik sokat, jó a kedve meg minden. Nálam a félelem miatt van, hogy nem vagyok és nem leszek jó anyukája 😕
2019. ápr. 13. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!