Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit kell igy venni a babanak?

Mit kell igy venni a babanak?

Figyelt kérdés
3 hónapos a kisfiam és szeretnék neki bundazsákot venni télre a mózesbe. Viszont ha az autóban van, akkor a hordózóba nem tudom ráadni a bundazsákot. (Mondjuk lehet, hogy az autóban nem is kell🤔). De pl tél vége fele már fél éves lesz, akkor gondolom már nagyobb a mozgásigénye, akkor már nem kényelmesebb egy overall? Vagy ahhoz még picike?

2019. szept. 24. 09:54
 1/7 anonim ***** válasza:
85%

Én overál párti vagyok.


Az autóban viszont legfeljebb pléd kell rá, mert egy overál/kabát sokat ront a gyerekülés/hordozó biztonságán.

2019. szept. 24. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
62%
Bundazsákot én már nem vennék most három hónaposnak. A fiam 4 hónaposan alig fért el benne. Vegyél egyberészes overált.
2019. szept. 24. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
58%
Én is azt mondom, inkább overált vegyél neki, nem picike hozzá. Autóban még tényleg elég a takaró. Bár elvileg léteznek olyan bundazsákok, amik hordozóba köthetők.
2019. szept. 24. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
58%
Szinten overal parti vagyok. Az autóban mi amúgy egy vékonyabb, de meleg ruhát adtunk ra pluszban, átmenet az overal és a rugdalozo között, így nem fazott, de a hordozó, illetve nagyobbkent az ülés is biztonságos volt. Volt H&M, Lidl, most idén frugit vettem neki
2019. szept. 24. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
28%
Ilyen picinek én bundazsákot vennék, a legtöbben van hátul egy rés, hogy a biztonsági övet át tudd húzni rajta. Mi bekötöttük a bundazsákba és a cipzárt kihúztuk, ha rövidebb útra mentünk. Hosszabb utak elején a fűtött autóba kötöttük be kis pléddel bundazsák nélkül. Neki felesleges az anorák, hiszen nem tud állni, járni, kényelmesebb, szabadavbbban mozog, egyszerűbb ráadni, jövőre ráérsz venni, hiszen addig is nő 3-4 számot.
2019. szept. 24. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Attol h kinovi a bundazsakot nem felek mert koraszulott baba es nagyon picike :) inkabb az h azert 6honaposan mondjuk mar lehet jobban elvezne az overallt ahol keze laba jarhat mint a bundazsakot. Nem tudom lehet meggyoztetek az overallrol
2019. szept. 24. 13:13
 7/7 anonim ***** válasza:
a zsákban éppen, hogy könnyebb mozogni, hisz nincs "szorosan" a lábán, csak egy zsák, alatta meg van sima naci, és simán tud benne mozogni :)
2019. szept. 24. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!