Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen ajándékot vihetnék az...

Milyen ajándékot vihetnék az újszülött unokaöcsémnek?

Figyelt kérdés

Jövő hónapban születik, külföldön leszek épp munkaügyben. Utána nyilván meglátogatjuk. Szeretnék valamilyen ajándékkal kedveskedni neki és a sógornőmnek.

Minek örülnek ilyenkor a kismamák? Mit érdemes adni? Mi az, ami egy kisfiúnak szép és maradandó "születési" ajándék?

A sógornőmet bizonyos körülmények miatt nem tudom megkérdezni, és tapasztalatlanok vagyunk a témában. Lánynak úgy érzem, könnyebb lenne :)


Szóval tud valaki javasolni valamit?



2019. szept. 27. 16:58
 1/5 anonim ***** válasza:
Mi egy plüss babatakarót kaptunk ajándékba ami a kedvence lett, a gyerek imádja pedig már másfél éves de anélkül nincs alvás és egésznap cipeli magával. Lehet kapni olyat (akár törölközőt is) amibe a baba nevét bele lehet hímeztetni, emléknek is szép. Vehetsz babaruhát 62 vagy 68 méretben attól függ nagy baba-e, mostmár valami meleget. Anyukának fürdőbombát, valami különleges alkoholmentes italt, vagy valamit amivel lazíthat, szerintem mindenki ilyeneknek örül leginkább.
2019. szept. 27. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Oké, köszi! Ruhákat annyira szívesen vettem volna már, de anyuka babonás (nagyon nehezen összejött babáról van szó), így nem akar neki a szülés előtt vásárolni, csak a kórházi dolgokat és a kiságyat vették meg. Viszint ha megszületik, akkor azt tervezem, hogy kinn Olaszországban veszek neki valami aranyosat :)
2019. szept. 27. 17:30
 3/5 anonim ***** válasza:
Mi is nemsokára megyunk látogatóba, neves takarót vettünk, 2db bodyt szeretlek apa másik anya feliratú, és 1 csomag pelenkat viszünk.
2019. szept. 27. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Pelenkát ne! Mármint csak ha tudjátok milyet használnak mert mi is kaptunk anno Pamperst ajándékba de az nekünk annyira nem vált be (nem illett az alkatára és kipisilt belőle), hogy levittem a védőnőnek a bontatlan csomagot, hogy adja oda valakinek aki rászorul.
2019. szept. 27. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Nekem is volt előzőleg már eszemben a takaró, lehet, hogy akkor az lesz.

Köszi a tippeket, szép hétvégét nektek.

2019. szept. 28. 08:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!