Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Jol csinalom az altatast?

Jol csinalom az altatast?

Figyelt kérdés
1 eves kisfiam eddig mindig ringatva volt de mostmar rakarom szoktatni az egyedul elalvasra a Ksiagyban tegnap este megetettem aztan lefektettem betakargattam mondtamneki normalis hangon hogy aludjon parszor felalt mindig visszafektettem betakartam kb 1 ora volt mire elaludt. Szeretnem majd a gyerekszobaba is beszoktatni mert jon a teso es ugy tervezem hogy ketten lesznek ott de nemtudom hogy csinaljam. Junkusbam erkezik a teso meg idoben vagyok
2013. febr. 24. 08:46
 1/2 anonim ***** válasza:
Legyen egy menete az altatásnak, amitől ne térj el! Pl fürdés,öltözés, fésülködés, tápszer , betakargatás, rövid kis mese, mindig ugyanaz egyelőre(hogy tudja mi jön), sötétítés, puszi, elköszönés alvás...Az elején nem fog elaludni, hiszen nem ezt szokta meg, de ha következetes vagy meg fogja szokni...Menj ki, ha sír, menj vissza takard be, mondd, hogy alvásidő van, szereted, de most már mindenki alszik...Várd meg, míg nagyon álmos, mert az is gond lehet ha még éberebb, és úgy altatnád...Akár told el 1 órával a fürdést, az egészet...Én ezt a rutint, már a saját szobájában alakítanám ki, ha jön a tesó...Egyébként azt pártolom ha a baba a szülőkkel alszik:)
2013. febr. 24. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Van neki egy megszokott napirendje:) sajnos a szobajaba meg nem lehet beszoktatni mert ott nem jo a futes es csak tavasszal amikor mar jo ido van tudjuk megcsinalni es nagyon hideg most
2013. febr. 24. 13:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!