Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Tényleg ebben a melegben is...

Tényleg ebben a melegben is muszály felöltöztetni a babákat? Tegnap csak pelenkába vittem orvoshoz és rámszolt a gyerekorvos, hogy mindig adjak badyt a gyerekre meg zoknit. Ez komoly? Ti is igy csináljátok?

Figyelt kérdés
ja és mindig bekell takarni,ezekszerint még 35 fokban is
2010. júl. 15. 20:17
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
Szia.1 éves kisfiam egész nap csak pelenkába van,éjszaka is,nem takarom be.Ha leviszem egy kis atlétát adok rá.
2010. júl. 15. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
100%
Az én lányom 1 éves múlt. Idén nyáron is és tavaly is, ha utcára mentünk mindig adtam/adok rá legalább egy bodyt.
2010. júl. 15. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
100%

Utcára adok rá, rajtam is van, talán az izzadságot is jobban felfogja egy kis póló, sőt sapka is van a fején.

Zoknit miért kellene?

1,5 éves

2010. júl. 15. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
48%

ma egy hónapos a babám... én mindíg adok rá bodyt, mert felszívja a nedvességet a bőréről, és nem tocsod a saját izzadtságában... zoknit csak ha megyünk vhova, nehogy fázzon a lábikája, de sapit is szoktam rá adni, ha picit mozog a levegő... meg izzad a feje is, a sapi is felszívja a vizet...

de ahány ház annyi szokás :)

2010. júl. 15. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
Nappal pelenkában van zokni és body nélkül, a napon mindig vana fején kalap (nem sapka!) a nap ellen, éjjelre ujjatlan bodyt adok rá, és nem takarom be semmivel. Ha nekem melegem van, akkor neki is.
2010. júl. 15. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
Ja, 4 hónapos.
2010. júl. 15. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:

6 hónaposak vagyunk, itthon bodyba van zokni nélkül. Ha viszem valahova akkor vagy napozóba vagy kis rövid nacis lenvászon kertésznadrágban pólóba, lábán nincs zokni, de egy kis szandál igen!. Fejkendő vagy kalap mindig van ha sétálunk. Ha kocsival megyünk dokihoz akkor nem. Aludni is csak bodyba alszik és keresztbe takarok a hasán egy vékony kis takarót, de az erkélyajtó nyitva van!


Pont azért amit előttem írtak, felszívja az izzadságot!

2010. júl. 15. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
100%
Szia!Ilyen melegben vegyen fel az orvos zoknit!35fokban még a baba lába sem fázik.
2010. júl. 15. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
Attól függ, mennyi idős a baba. Ha pl. 3 hetes, akkor igenis tud fázni ilyenkor is, mivel még fejletlen a hőháztartása. Gondoljátok, hogy a doki rosszat akar? A fiam egy éve született, ilyen horror melegben, de séta közben mindig volt rajta body, zokni, és kissapka, soha nem izzadt meg, pedig rólam folyt a víz.
2010. júl. 15. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:

Szerintem az orvos arra is gondolhatott, hogy ha hozzá így viszed, akkor máshova is, ahol esetleg ventilátorok vannak vagy légkondi.

Egyébként én is mindig adok rá egy napozót vagy trikót és kisnadrágot. Zoknit pedig viszek magammal mindig.

2010. júl. 15. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!