Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Tényleg ebben a melegben is...

Tényleg ebben a melegben is muszály felöltöztetni a babákat? Tegnap csak pelenkába vittem orvoshoz és rámszolt a gyerekorvos, hogy mindig adjak badyt a gyerekre meg zoknit. Ez komoly? Ti is igy csináljátok?

Figyelt kérdés
ja és mindig bekell takarni,ezekszerint még 35 fokban is
2010. júl. 15. 20:17
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
Utcára illik felöltöztetni! Mi se járunk csupaszon! És igen,a body vagy poló felszivja az izzadságot és véd a naptól,dörzsöléstöl!
2010. júl. 15. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
Én nem tudom betakarni, a legvékonyabb takarót is azonnal lerúgja. Utcára én is fel szoktam öltöztetni, de itthon csak pelusban van.
2010. júl. 15. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
20.36-ossal mintha ugyanazt írtam volna, ugyanúgy öltöztetem. Még a koruk is megegyezik.
2010. júl. 15. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
20.36-ost mintha én írtam volna. Még a babák kora is megegyezik, ugyanúgy öltöztetem.
2010. júl. 15. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:

nekem 1 éves a kisfiam, és iszonyúan szenved ettől a melegtől, egyfolytában tiszta víz a feje, aludni sem tud

én nem adok rá semmit, csak egy pelust éjjel nappal (szerintem kínzás lenne neki, ha felöltöztetném)

az első meleg napokban még egy vékony zsákban altattam, de tépte le magáról

ha megyünk valahova, pl légkondis hely, akkor adok rá egy bodyt vagy egy pólót

2010. júl. 15. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
Kisfiam 13 hónapos. Itthon csak pelust van rajta, így is alszik, takaró nélkül. Ha megyünk valahova, akkor egy ujjatlan bodyt mindenképpen adok rá, vagy egy ujjatlan pólót és hozzá rövidnacit. A zokni szerintem ilyen hőségben kész kínzás lenne neki.
2010. júl. 15. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
2,5 hónapos a babám, itthon egy pelusban van, ha leviszem akkor egy ujjatlan bodyt adok rá. És viszek magammal egy textil pelust amit csak arra használok, hogy ha esetleg légkondis helyre bemegyünk ott azért betakarjam, nehogy megfázzon. Sapit nem tűri meg a fején, ráadom és addig forgatja, dörzsöli a fejét a kocsiban míg le nem esik róla(ez kb 2 perc nála max.)
2010. júl. 15. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
0%
Orvoshoz illik felöltöztetni. Én biztosan nem vinném egy szál pelenkában. Mindig adok rá egy ujjatlan bodyt (felszívja a nedvességet) napközben, éjjelre rövid ujjú body és zokni, de be is takarom! Ha elmegyünk valahova, kis ruha, kis kalap, és egy pelenka, ha be kellene takarni. Azzal viszont nem értek egyet, hogyha nekem is melegem van a gyereknek is, azért nekik más a hőháztartásuk, de egy 1 hónaposnak, 6 hónaposnak és az egyévesnek is más! Mennyi idős a babád?
2010. júl. 16. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
Ja és a babakocsiban nem adok rá sapkát, ott 3-4 fokkal melegebb van!
2010. júl. 16. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
36%

Orvoshoz illik felöltöztrtni, sőt az utcára is! Nekem lányom van, egy pelus és egy lenge vékony Kis ruhácskában viszem ki az utcára, vagy szoknya trikó, itthon bent pelus van csak rajta vagy az sem.

Az orvoshoz az ember általában szépen felöltözteti a gyereket, én mindig a legszebb ruháját adom rá, és én sem az otthoni rövidnadrágomban pólómban megyek!

2010. júl. 16. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!