Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Tényleg ebben a melegben is...

Tényleg ebben a melegben is muszály felöltöztetni a babákat? Tegnap csak pelenkába vittem orvoshoz és rámszolt a gyerekorvos, hogy mindig adjak badyt a gyerekre meg zoknit. Ez komoly? Ti is igy csináljátok?

Figyelt kérdés
ja és mindig bekell takarni,ezekszerint még 35 fokban is
2010. júl. 15. 20:17
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
Az első válaszoló vagyok.Szerintem mindenkinek ki kell tapasztalnia hogy mi a jó a babájának.Ahogy mi felnöttek,ugy a gyerekek sem egyformák.Van amelyik birja a meleget,van amelyik gyerek nem.Más egy 3 hetes kisbaba és más egy 1 éves kisgyerek.Mennyi idős a babád?
2010. júl. 16. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
Na,én szarok rá mi illik,mi nem,azt nézem,hogy szegény ne pusztuljon meg a melegtől...éjjel-nappal egy szál pelusban van,ha leviszem,akkor csak alá terítek a babakocsiba egy ruhapelenkát,az felszívja az izzadságot...meg persze,minden séta előtt pancsizás,hintőporozás...3 hónapos baba anyukája
2010. júl. 17. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!