Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mennyi idős korától tudja a...

Mennyi idős korától tudja a baba visszarakni a cumit a szájába?

Figyelt kérdés
Mostanában éjjel 1óránként kelek, mert kiköpi, aztán meg sír, hogy adjam vissza. Amint a szájába rakom, már alszik is.
2019. okt. 2. 08:52
 1/8 anonim ***** válasza:
Az enyém 5,5 hónaposan rakta vissza. De szerintem nem tudatosan csinálta. Figyeltem éppen,és úgy vette a szájába,mintha játék lenne. Vagyis,éjjel,ha arra ébred,hogy kiesik a szájából,ő is sír érte,ekkor még nem tudja visszatenni. De innen szerintem már nemsokára tudatos lesz. Már persze,ha a sötétben megtalálja egyáltalán😃.
2019. okt. 2. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Enyén 3 hónaposan néha visszatudja tenni,bár az inkább véletlen lehet.Ráfordul meg ilyenek :D
2019. okt. 2. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Az enyém is kb 5,5 hónaposan kezdte kivenni- visszatenni. De éjjel ő sokat forgolódik, így ha kiesik és valamiert nyöszörög meg kell keresni, vagy egy masikat odakesziteni😁

Viszont ő sohasem sírt azért (főleg nem egész éjjel) mert kiesett a szájábol, ha mélyen alszik magától el is engedi. Biztos vgy benne, hogy csak ez lehet a baj?

2019. okt. 2. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
5 hónaposan már visszatette a szájába tudatosan. DE éjjel még majdnem 1 éves korában is én kerestem az ágyban... aztán eljutottunk odáig, hogy kis textildobozban az ágy sarkába bekerült egyszerre 5-6 cumi, így félálomba is tudta, hol kell keresni. Még így is előfordult, hogy felsírt éjjel, de legalább én is tudtam, hova kell nyúlni cumiért.
2019. okt. 2. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

7 hónaposan vált tudatossá, hogy az a cumi hova való és miért is jó. Akkor vettünk vagy 5 cumit, hogy egyet éjjel tuti találjon. :D

Előtte is láttam, hogy próbálja a szájába tenni, de addig nekem kellett éjjel a szájába tenni.

Hamar vége lesz, kitartás.

2019. okt. 2. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Lássan fel éves, most kezd vele próbálkozni
2019. okt. 2. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Ajjajj, akkor meg se mondom mennyi idős az enyém. Szerintem a foga jön, amiatt sír fel, de ha cumit rakok a szájába, egyből elalszik. Egyébkènt nappal ő is vissza tudja rakni, de éjjel nem, ráfekszik, forgolódik,stb, nem találja.
2019. okt. 2. 14:39
 8/8 anonim ***** válasza:
Mi is negy cumival altatunk. Egy a szajaba, tobbi a kozeleben, igy azert nagy az eselye, hogy egyre ratalal, ez igy megy korulbelul 9 honapos kora ota, azota egyben alszik ejjel 11 orat egyetlen mukkanas nelkul. :)
2019. okt. 2. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!